Gemini uruchamia Crypto Prime Maklerage za pomocą nabycia Ominex

Główna » Systemy obrotu » Gemini uruchamia Crypto Prime Maklerage za pomocą nabycia Ominex
Wysłany przez:
forex-generator

Crypto Exchange Gemini wyznaczyła plany poruszania się do przodu z pełnym uruchomieniem doskonałej oferty maklerskiej poprzez nabywanie dostawcy technologii handlowych Omniex.

należących do Winklevoss Bliźniacy, Gemini dokonał sześciu przejęć w ciągu ostatnich kilku lat, zapewnił również 400 milionów dolarów w rundzie finansowania w listopadzie, co zajęło całkowitą wycenę do 7,1 mld USD.

Dodanie Ominex do jego stabilny pozwoli wymianę w pełni uruchomienie Gemini Prime, które trwało do wybranej bazy klientów przez cały rok, w drugim kwartale tego roku.

Gemini powiedział, że dodanie technologii Ominex pozwoliłoby na opracowanie pełnoetrycznego cyfrowego ekosystemu aktywów dla inwestorów instytucjonalnych, zapewniając im jeden punkt dostępu do wymiany i nad płynnością, najlepszą egzekucją i algorytmami i narzędziami i narzędziami i API łączność.

” Integracja OmNiex z istniejącymi możliwościami handlowymi Gemini, rozliczeniami i OTC uprościć handel inwestorami instytucjonalnymi “- powiedział Gemini w aktualizacji mediów społecznościowych.

Giełda była jedną z pierwszych obiektów handlowych, aby uzyskać zgodę regulacyjnego z UK Organizacji Przepukłości Finansowej w Wielkiej Brytanii (FCA) na koniec 2020 r.

Zapotrzebowanie instytucjonalne na obrót aktywów cyfrowych napędzał uruchomienie kilku inicjatyw rynkowych w ciągu ostatnich niewielu miesiące.

Najnowsze było ogłoszenie MSCI na początku tego tygodnia pierwszego cyfrowego współpracy z grupą aktywów z grupą finansową Menai, w ofercie spełnienia rosnącego popytu z instytucji.

infrastruktury wokół klasy aktywów kontynuowano następnie zgromadzenie: z TP ICAP uruchomienie platformy punktowej aktywa cyfrowego na koniec ubiegłego roku, później potwierdzając, że dodał Jane Street i Virtu Financial jako producenci rynkowi Grudzień, a z pierwszymi transakcjami odbywających się na platformie z Goldman Sachs wcześniej w tym miesiącu.

Post Gemini uruchamia Crypto Prime Maklerage za pomocą akwizycji Ominex pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*