Głowa europejskiej struktury rynku w Citi odjeżdża

Główna » Sprzedaj stronę » Głowa europejskiej struktury rynku w Citi odjeżdża
Wysłany przez:
forex-generator

Głowa europejskiej struktury rynku w Citi odjeżdża Szef Europejskiej struktury rynku w Citi odeszła po prawie pięciu latach z amerykańskiego banku inwestycyjnego, handlu rozumie.

Według źródła zaznajomionego w tej sprawie, weteran branży James Baugh opuścił Citi po przystąpieniu do instytucji w 2016 r. Jako dyrektor i głowa struktury rynkowej w Europie. Citi odmówił skomentowania jego wyjazdu.

Baugh uprzednio pracował na Giełdzie Papierów Wartościowych w Londynie jako szef ogólnoeuropejskiej sprzedaży kapitałów pieniężnych oraz jako dyrektor do zarządzania relacjami z klientami w turkusowym turkusowym. Był także szefem ogólnoeuropejskiej sprzedaży i marketingu w turkusowym.

Przemówienie z handlem w 2019 r., Zagaugh powiedział Citi inwestowanie i budowanie zasobów, aby pomóc klientom poruszać się w coraz bardziej złożoną strukturę rynku i optymalizować wydajność handlową za pośrednictwem zespołu serwisowego doradztwa wykonawczego. Citi również odbudował swój handel algo Oferowanie skorzystania z nowych możliwości płynności, które powstały ze zmian w strukturze rynku.

Wyjazd oznacza najnowsze wyjście wysokiego profilu dla Citi w Europie. W zeszłym miesiącu szef sprzedaży kapitałowej, Anita Tanna, opuścił Citi po 12 latach i dołączył do Rival Investment Bank Barclays jako szef generaliści EMEA i specjalistycznej sprzedaży gotówkowej w Londynie.

Citi już niedawno łączył swoje badanie i franczyzy doradcze kapitałowe, ponieważ wyglądało na wykorzystanie swojej platformy badawczej i treści przez grupę klientów instytucjonalnych. Bank zatrudnił szef sprzedaży kapitałowej w Credit Suisse, Lucy Baldwin, jako globalny szef badań rynków w ramach restrukturyzacji.

Post szefa europejskiej struktury rynku w Citi Wyjazdy pojawił się najpierw w handlu.

.