Głowy handlu podkreślają znaczenie interakcji biurowych jako menedżerów aktywów chwytaki z konfiguracjami pracy hybrydowej

Główna » Kup stronę » Głowy handlu podkreślają znaczenie interakcji biurowych jako menedżerów aktywów chwytaki z konfiguracjami pracy hybrydowej
Wysłany przez:
forex-generator

W ramach hybrydowego modelu pracy przyszłości szefowie obrotu przypomniały branży korzyści płynących z pracy zespołowej, relacji i uczenia się, które mogą mieć jedynie interakcję indywidualną.

Mówiąc na konferencji TradeTech Europe, Grupa – składająca się z Invesco, Polar Capital, Liontrust i Fidelity – zgodził się, że model przyszłości byłby elastyczny, ale powiedział, że wciąż jest mnóstwo.

Podczas uzgodnienia istnieją pozytywy do zdalnego działania – możliwość tworzenia bardziej różnorodnych zespołów i wydajności w niektórych obszarach roli handlowców – również uzgodnione istnieją wyzwania, które nie mogą być przezwyciężane przez w pełni zdalne działanie.

“Najważniejszą rzeczą do myślenia jako globalne firmy jest kultura” – powiedział Tom Stevenson, szef handlu kapitałowego, EMEA Fidelity International. “Wiele z nas polegają na ustalonych relacjach, zaufaniu i dobra, którą zbudowaliśmy czas i jest niebezpieczeństwo To eroduje z czasem, jeśli ludzie nie spotykają się jako zespoły “.

“Robiliśmy to, ponieważ musieliśmy to zrobić – zacząć od – teraz podejmujemy świadomą decyzję, aby umożliwić naszym przedsiębiorcom kontynuować pracę w domu.”

Matthew Mcoughlin Głowa handlu w Liontrust, dodał: “Co myślę, że ludzie muszą nauczyć się robić w związku z pracą z domu, jest lepiej zarządzać swoim czasem. Ponieważ wszyscy mieli całą karierę, będąc w biurze pięć dni w tygodniu, ogólnie.

“Teraz musimy zaplanować to, co jest lepsze w domu, a co lepiej zrobione w biurze. Kolejny dzień renowacji, prawdopodobnie nie powinienem być w domu, nawet jeśli jest to moja praca w dzień domowy, ale jeśli potrzebuję Aby ponownie napisać zasady lub wykonywać głębokie nurkowanie danych, może mogłem skupić się na tym lepszym w domu. ”

McLoughlin powiedział, że musimy zacząć przywiązać, jak działać, co przyjdzie w przyszłym roku. “To jest konieczność, aby uzyskać optymalną mieszankę. ”

Alex Jenkins, Globalna głowa handlu w Polar Capital – a zwycięzcą tegorocznego przedsiębiorcy roku (fundusze hedgingowe) na liderach handlu w nagrodach handlowych – powiedział, że dzięki zdalnej pracy niektórzy ludzie byli bardziej produktywni w pewnych aspektach ich role.

“Widzimy szansę na bardziej otwarte myślenie, jeśli chodzi o to, jak struktur biurko”, wyjaśniła. “Dowiedzieliśmy się również, że ludzie lubią być w biurze. Istnieje korzyści dla interakcji społecznych, kreatywność, która ma być wokół innych ludzi, istnieją dyskusje, które się zdarzają, ucząc się przez osmozę, spotkań szansa. Patrzymy na wszystkie te rzeczy i myślę, że ma to sens, abyśmy byli elastyczni. ”

David Miller, kierownik handlu EMEA w Invesco, wskazał wyzwania dla nowych starterów w zdalnym środowisku.

“Jak trenujesz nowe stolarki i indukcja w biznesie? To najtrudniejsza rzecz. Ta osmoza – jak wspomnieliśmy – jest bardzo trudno, gdy jesteś zdalny – powiedział.

“Wiele firm dowie się o doświadczeniu, a to bardzo trudne do replikacji w zdalnych sytuacjach.”

Wystąpiono jednak korzyści płynące ze zdalnej pracy wskazanej przez panel, szczególnie dla różnorodności. Jenkins podkreślił, jak otworzyła możliwość bardziej zróżnicowanych biurka, zarówno teraz, jak iw przyszłości, a także zdolność do przechwytywania nowego talentu .

“Jedną z wyjątkowych możliwości, które pochodzą z tego, jest równoważenie odpowiedzialności rodzinnej”, powiedziała. “Idea, że ​​ludzie mogą być bardziej elastyczni, oznacza, że ​​kobiety, głównie, którzy mieli tę rodzinną rolę opiekuńczą, mogą opierać się bardziej na ojcach, aby to zabrać, może pomyśleć o ponownym przyłączeniu do pracy lub pomyślenia o przyjęciu starszych ról, To bardzo ważne, gdy przychodzi do różnorodności. Mamy większy wszechświat ludzi do wyboru, kiedy chcemy zatrudnić.

Podczas gdy przyszłe trendy pracy mogą się różnić w zależności od geografii, firmy i przemysłu, wydaje się, że model hybrydowy jest tutaj, aby zostać. Ale na razie biurka handlowe wciąż zmagają się z liczbą dni pracy w domu w porównaniu z biurem.

“Byłbym zirytowany, jeśli wszyscy pracowali w domu pięć dni w tygodniu, więc nigdy nie dojdzie do tego etapu” – powiedział Mcoughlin. “Zobaczmy, co pozwoli nam to zrobić”.

Głowice pośrednie stresu handlowego Znaczenie interakcji biurowych, ponieważ menedżerami aktywami, pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*