Goldman Sachs ostatni dołączyć do lodowatej dane piasty

forex-generator

“Goldman Sachs”, ostatni, aby dołączyć lodu w czasie rzeczywistym-hubgrupa amerykańskiej giełdzie ICE potwierdził, że “Goldman Sachs”, podłączone do jego etf (ETF) – koncentrator jako oficjalnego uczestnika.

bank inwestycyjny przestrzega innych dużych instytucji, które już żyją na platformie, w tym JP Morgan, Bank of America, Cytadela papierów wartościowych i Virtu finansowe, które były na pierwsze cztery autoryzowanych uczestników i za pomocą ekosystem.

lód w czasie rzeczywistym-koncentrator został stworzony w zeszłym roku jak platformy do wsparcia dalszego wzrostu Etf dla emitentów uprawnionych uczestników rynku twórców i opiekunów. Pozwala to użytkownikom na zbieranie i miejsce powstania/okup kosza w bardziej jednolita i zautomatyzowany sposób.

“na lodzie w czasie rzeczywistym-hub pozwala nam zwiększyć efektywność pracy na rynkach, na giełdzie funduszy na podstawie standaryzacji i modernizacji procesów. Czekamy na korzyści z tworzenia i procesy wykluczenia dla akcji i stałych dochodów giełdowych, funduszy” – powiedziała Amy Hon, globalny dyrektor ds. strategii rynkowej struktury “Goldman Sachs”.

w zeszłym miesiącu, & nbsp;lód potwierdziły dodatek i poprawki interfejsu dla zalogowanych uczestników do połączenia z Hub do zarządzania w czasie rzeczywistym tworzyć i odkupić zamówienia. Wielopoziomowe funkcjonalność również został wdrożony tak, że kilka operacji, które powinny być przedstawione w jednym zamówieniu.

ekosystem obsługuje USA wymienione kapitału krajowego i stałym dochodzie funduszy, ale lód planuje poszerzyć później w tym roku na wsparcie USA, wymienionych międzynarodowych funduszy inwestycyjnych. Będzie również połączenie z lodu obligacji handlu protokołów, w tym kliknięcie dla handlu i zapytanie o ofertę.

“Goldman Sachs ma długą tradycję być w czołówce notowań w czasie rzeczywistym rynku pierwotnym, i jesteśmy podekscytowani, aby przyłączyć się do lodowatej dane piasty społeczności” Peter Borstelmann, szef lodu w czasie rzeczywistym-koncentrator, dodał. “Lód w czasie rzeczywistym-hub pozwala uprawnionym uczestnikom uzyskać dostęp do tworzenia/odkupić zamówienia, a także usług kluczową infrastrukturę w celu zwiększenia skuteczności i standaryzacji na rynku w czasie rzeczywistym.”

i opublikowany w Mon, 02 mar 2020 14:03:08 +0000

Wysłany przez: Anton Sergeev