Goldman Sachs pochodnych sprzedaży przedsiębiorca dołącza Optiver do rozwoju działalności instytucjonalnej

forex-generator

Dutch animator rynku i firma handlowa Optiver wyznaczyła byłego sprzedawcę instrumentów pochodnych z Goldman Sachs do rozwoju swojej działalności instytucjonalnej handlowej w Londynie.

Leaf Wade dołączył optiver jako instytucjonalny przedsiębiorca, gdzie będzie odpowiedzialny za rozwój producenta rynku w Londynie firmy dedykowane do klientów inwestorów instytucjonalnych.

Z dużym doświadczeniem branżowym w handlu instrumentami pochodnymi, Leaf był wcześniej sprzedawcą udziałów w instrumentach pochodnych przez ponad trzy lata w Goldman Sachs i sprzedawcą instrumentów pochodnych w UBS przez ponad 11 lat.

“Z optiver kultury doskonałości i niezłomne zaangażowanie w poprawę rynków, jestem zachwycony, aby dołączyć i pomóc wspierać szybki rozwój firmy sukces pochodnych instytucjonalnych działalności handlowej w Londynie”, skomentował Wade.

Wcześniej w tym miesiącu Optiver stał się pierwszym pozabankowym dostawcą płynności dla opcji walutowych na platformie handlu dewizowego Refinitiv, FXall, który również opublikował rekordowe wolumeny handlowe w 2020 roku.

Optiver powiedział, że ruch był niezbędny do jego wzrostu w over-the-counter (OTC) przestrzeni opcji walutowych, dla których jest dealerem od 2019 roku.

“Optiver zapewnia inwestorom instytucjonalnym na całym świecie płynność w akcje, FX, stały dochód i produkty towarowe”, powiedział John Rothstein, dyrektor generalny Optiver London. “Leaf Wade jest bardzo doświadczonym przedsiębiorcą sprzedaży instrumentów pochodnych, którego kaliber i doświadczenie sprawiają, że doskonale nadaje się do rozszerzenia naszej działalności inwestorów instytucjonalnych w Londynie.”

Post Goldman Sachs pochodnych przedsiębiorca sprzedaży dołącza Optiver do rozwoju działalności instytucjonalnej pojawił się pierwszy na HANDLU.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*