Goldman Sachs strumieni usa wyceny obligacji korporacyjnych do MarketAxess live książki zmów

forex-generator

Goldman Sachs strumieni usa wyceny obligacji korporacyjnych do MarketAxess live książki zmówGoldman Sachs aktywnie przesyła ceny firm amerykańskich obligacji korporacyjnych klasy inwestycyjnej do księgi zmów na żywo dla instytucjonalnych rynków kredytowych od dostawcy platformy o stałym dochodzie MarketAxess.

MarketAxess powiedział, że amerykański bank inwestycyjny jest obecnie dedykowanym animatorem rynku live markets, który zapewnia inwestorom widok na dwukierunkowe ceny obligacji klasy inwestycyjnej USA na anonimowym rynku Open Trading.  

“Cieszymy się, że możemy pomóc pionierom innowacji na rynku o stałym dochodzie z MarketAxess”, powiedziała Amy Hong, szefowa struktury rynku dla rynków globalnych w Goldman Sachs. “Łącząc naszą systematyczną płynność z księgą zleceń Live Markets, dążymy do rozwoju rynków płynnych obligacji korporacyjnych w kierunku większej przejrzystości cen przedhandiemowych i pewności realizacji”.

MarketAxess rozpoczęła Live Markets tego lata po potwierdzeniu planów w maju ubiegłego roku.  Pozwala inwestorom i dealerom na składanie zleceń na żywo odpoczynku i angażowanie się w ceny oferowane przez dealerów dla amerykańskich obligacji korporacyjnych, w tym niedawno wyemitowanego długu, emisji benchmarków i papierów wartościowych opartych na wiadomościach.

Richard Schiffman, szef Open Trading w MarketAxess, powiedział, że Live Markets oferuje nowy sposób dla instytucjonalnych uczestników rynku kredytowego do handlu i opiera się na sukcesie MarketAxess widział z prośbą Open Trading o wycenę (ZO) oferty.

“Pełny zestaw protokołów Open Trading, w tym Live Markets, stawia handlowców w fotelu kierowcy, zapewniając ostateczną elastyczność w określaniu strategii handlowej”, dodał. “Cieszymy się, że możemy współpracować z Goldman Sachs, który podziela naszą wiarę w napędzanie innowacji i wydajności poprzez technologię”.

Specjalista od handlu o stałym dochodzie powiedział, że jego platforma Open Trading odnotowała 643 miliardy dolarów wolumenów w obrocie w pierwszych trzech kwartałach 2020 roku, co stanowi wzrost o 60% w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku i stanowi 32% całkowitego globalnego obrotu kredytami.

Post Goldman Sachs strumieni usa ceny obligacji korporacyjnych do MarketAxess live order book pojawił się pierwszy na HANDLU.