Goldman Sachs zażywać na żywo z SIGMA X Europe MTF 21 grudnia

forex-generator

Goldman Sachs zażywać na żywo z SIGMA X Europe MTF 21 grudniaUS bank inwestycyjny Goldman Sachs uruchomi swój system obrotu Sigma X UE w dniu 21 grudnia w ramach przygotowań do opuszczenia Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię w dniu 31 grudnia.

Podmiot ue wielostronnej instalacji handlowej (MTF) umożliwi uczestnikom kontynuowanie handlu symbolami EOG za pośrednictwem systemu z siedzibą w Paryżu.

SIGMA X Europe MTF rozpocznie się z symbolami europejskimi na 15 rynkach, ponieważ miejsce z siedzibą w Wielkiej Brytanii nadal wymienia symbole Wielkiej Brytanii i Europy. Będzie również zawierać sigma x ciemny basen i okresowe aukcji książki zamówień.

Bank potwierdził w listopadzie, że uruchomi europejski MTF przed wyjazdem Zjednoczonego Królestwa, aby zapewnić, że będzie w stanie nadal obsługiwać swoich klientów.

“Chcemy zapewnić naszym klientom dostęp do wszystkich naszych kluczowych źródeł płynności po brexicie”, powiedziała Liz Martin, globalna szefowa kontraktów terminowych i akcji handlu elektronicznego w Goldman Sachs w oświadczeniu w tym czasie. “SIGMA X MTF ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia, że osiągamy najlepsze wykonanie dla klientów. Uruchomienie europejskiego MTF będzie nadal przynosić te korzyści z realizacji dla wszystkich klientów.”

Jest to najnowsza instytucja, która zdecydowała się na miejsce w Paryżu w Europie w ramach przygotowań do brexitu, po innych miejscach, takich jak Aquis Exchange i XTX Markets.

London Stock Exchange Group niedawno uruchomiła turkusowy system obrotu w Europie w dniu 30 listopada w Holandii po nakreśleniu planów dotyczących unijnego systemu obrotu w przypadku, gdy decyzje dotyczące równoważności między Wielką Brytanią a UE nie zostaną uzgodnione.  

Post Goldman Sachs, aby przejść na żywo z SIGMA X Europe MTF w dniu 21 grudnia pojawił się pierwszy na HANDLU.