Handel uruchamia ankietę handlową algorytmiczną na 2023

Główna » Kup stronę » Handel uruchamia ankietę handlową algorytmiczną na 2023
Wysłany przez:
forex-generator

Inwestorzy instytucjonalni, menedżerowie aktywów i fundusze hedgingowe są zaproszeni do oceny usługi, funkcji i możliwości ich dostawców algo w ankiecie handlowej w handlu 2023.

Teraz w 16 roku, ankieta handlowa w handlu 2023 jest na żywo w przypadku uczestnictwa po drugim do 24 lutego, z wynikami “długoterminowej” i “funduszu hedgingowego”, które zostaną uwzględnione w edycjach Trade Trade Trade Trade. odpowiednio magazyn. Zachęcamy algorytmiczne dostawców handlu do wsparcia uczestnictwa klienta.

W ubiegłym roku badanie otrzymało rekordową liczbę 1599 ocen, u ponad 36 dostawców handlu algorytmicznego, dając tysiące punktów danych do analizy. Wyniki podkreśliły dalszą ewolucję i poprawę ofert algo, ale handlowcy po stronie kupna nadal chcą więcej, w tym wezwania do większej liczby możliwości dostosowywania, większą kontrolę, a także więcej wskazówek na temat tego, jak najlepiej wykorzystać Obecne dostępne narzędzia i funkcje. Strategie, takie jak średnia cena ważona wolumenem (VWAP), ciemna lub alternatywna płynność algów, odsetek wolumenu (POV) i rynku na blosie (MOC) nadal były najczęściej stosowanymi rodzajami algorytmów w 2022 r.

Badanie handlowe algorytmiczne to globalna ankieta skierowana do kupców po stronie kupna we wszystkich klasach aktywów i regionach. W tym roku ankieta obejmuje dodatkowe pytania w celu monitorowania ciągłego wzrostu elektronizacji rynków nierówności.

Ogólne najlepsze wyniki w ankiecie 2023 zostanie rozpoznane podczas dorocznych liderów handlowych w handlu, która odbędzie się w Savoy Hotel w Londynie w dniu 8 listopada.

Aby wziąć udział w ankiecie, proszę Kliknij tutaj .

Wyniki badań handlowych 2022 dla klientów długoterminowych i hedgingowych, wraz z pełną metodologią można obejrzeć Tutaj .

Post, w którym handel uruchomi algorytmiczne badanie handlowe dla 2023 r., Pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*