Handel wprowadza ankietę algorytmiczną handlową na 2022

Główna » Sprzedaj stronę » Handel wprowadza ankietę algorytmiczną handlową na 2022
Wysłany przez:
forex-generator

inwestorów instytucjonalnych, menedżerów aktywów i funduszy hedgingowych są zaproszeni do oceny funkcji i możliwości ich dostawców algo w branży handlowej Handel 2022 algorytmicznego.

Teraz w dniu 15. roku, badanie transakcji handlowej Handel 2022 algorytmiczny będzie na żywo w celu udziału w boku na 21 lutego, z wyników “Długoszech” i “Fundusz Hedge” z powodu włączenia do wiosennych i letnich problemów Odpowiednio magazyn handlowy. Zachęcamy algorytmicznych dostawców handlowych do wspierania udziału klienta.

W ubiegłym roku Badanie otrzymał rekordową liczbę 1 468 ocen, na ponad 30 dostawców handlowych algorytmicznych, przynosząc tysiące punktów danych do analizy. Wyniki podkreślono, że procent obrotu funduszy za pośrednictwem algorytmów nadal wzrasta, z przedsiębiorstwami wybierającymi do wypróbowanych i przetestowanych strategii, takich jak średnia cena ważona woluminem (VWAP), a także poprawa cen Strategie, takie jak ciemna lub alternatywna płynność poszukujących algosu. Podczas gdy ogólne wyniki były wysokie, zarówno menedżerowie długimi, jak i funduszy hedgingowych wezwali do ulepszeń w kluczowych obszarach, takich jak poprawa cen, doradztwo wykonanie i dostosowywanie.

ALGORITHMIC Badanie handlowe ma na celu zakupów kupujących we wszystkich klasach i regionach aktywów. W tym roku badanie obejmuje dodatkowe pytania, monitorowanie dalszego wzrostu elektronicznego rynków niealaktycznych.

Aby wziąć udział w ankiecie, proszę kliknij tutaj .

Wyniki badania transakcji algorytmicznych 2021 algorytmicznych dla klientów dotyczących długich i funduszy żywopłotu można oglądać tutaj .

Post Wprowadza transakcje ALGORITHMIC Badanie handlowe na 2022 pojawiło się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*