Handlowcy mało prawdopodobne, aby powrócić do biur handlowych codziennie po pandemii, badania sugerują,  

forex-generator

A niewielka mniejszość przedsiębiorców oczekuje się, aby powrócić do biur handlowych codziennie w świecie po pandemii, jak firmy są przechylone do wspierania pracy zdalnej w dłuższej perspektywie, badania sugerują.  

Ostatni sondaż 210 specjalistów w dziedzinie zgodności z przepisami usług finansowych na całym świecie przez Greenwich Associates stwierdził, że tylko 4% oczekuje, że ich firmy wymagają od handlowców powrotu do wewnętrznych biur handlowych każdego dnia po pandemii.

Wielu z nich odnotowało w tym roku bardzo udany okres dostosowawczy do zdalnych warunków pracy, przy czym dwie trzecie usług finansowych stwierdziło, że pracownicy będą mogli pracować z domu na stałe.  

“Dobrą wiadomością jest to, że specjaliści od zgodności i platformy technologiczne były do wykonania zadania poprzez zapewnienie sprawnego funkcjonowania rynku podczas największego testu na rynku”, powiedział Danielle Tierney, starszy doradca w Greenwich Associates Market Structure and Technology i autor raportu.

“Nawet dla kilku firm zdeterminowanych, aby w pełni powrócić do obecności przed pandemią biura , utrzymanie zdolności do pracy z domu będzie miało zasadnicze znaczenie, ponieważ amerykańskie i europejskie organy regulacyjne wyraźnie poinformowały o konieczności elastycznej infrastruktury sprzyjającej pracy zdalnej.”

W sprawozdaniu dodano, że firmy uporały się z wyzwaniami związanymi z pracą zdalną, przenosząc nacisk na podstawową infrastrukturę zgodności oraz współpracując z zewnętrznymi dostawcami technologii regulacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem monitorowania komunikacji i nadzoru handlowego.

W tym roku około trzech czwartych uczestników raportu Greenwich Associates zdecydowanie zgodziło się, że ich organizacja uznała standardy zgodności za bardzo ważne, co oznaczało wzrost o 11% w porównaniu z 2019.

Ponieważ firmy zostały zmuszone do pracy zdalnej z powodu pandemii w tym roku, wiele dużych instytucji potwierdziło plany wspierania stałej pracy z domu dla pracowników. W sierpniu globalny menedżer aktywów Schroders przyjął elastyczne warunki pracy, w tym pracę w domu.

Schroders powiedział, że decyzja o wdrożeniu stałych elastycznych warunków pracy była pod wpływem sprawnego funkcjonowania swojej działalności w całej blokady, które przypisuje się jego zdolność do zdalnego funkcjonowania.

Post Traders mało prawdopodobne, aby powrócić do biur handlowych każdego dnia po pandemii, badania sugerują, pojawiły się po raz pierwszy w sprawie HANDLU.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*