Handlowcy przepływu oferuje płynność obligacji ujawnioną nazwą na temat Markexess

Główna » Technologia » Handlowcy przepływu oferuje płynność obligacji ujawnioną nazwą na temat Markexess
Wysłany przez:
forex-generator

Handlowcy przepływu jest ustawiony, aby stać się najnowszym dostawcą płynności ujawnionych na imieniu dostępnym na książce na żywo na żywo na żywo, na rynku, po serwisowaniu go anonimowo przez kilka lat.

Twórca rynku zapewni płynność na nas przedsiębiorstw z wysoką wydajnością, oceniającą euro-denominowaną ocenę inwestycyjną i wysoką wydajnością oraz wschodzące obligacje suwerenne rynkowe, a także przyczyniając się do cen przesyłania strumieniowego dla amerykańskich obligacji korporacyjnych USA.

Pierwotnie uruchomiony w 2019 r. Rynki na żywo zapewnia uczestnikom rynku ze względu na dwukierunkowe ceny, działanie cen w najbardziej aktywnie handlowych obligacji na swoim otwartym rynku handlowym.

Handlowcy przepływu jest anonimowym dostawcą płynności na temat Rynku Otwartego Trading Markexess od kilku lat, a tym samym po raz pierwszy, gdy producent rynku ujawni nazwę na platformie.

Pozwoli inwestorom instytucjonalnym wybrać konkretnie handlowców przepływów Chcesz angażować się z płynnością na globalne produkty handlowe kredytowe za pośrednictwem Markexess, który dostawca platformy wykonawczej dochodów stałych zwiększyłaby istniejącą anonimową płynność już dostarczoną przez przedsiębiorców przepływowych za pośrednictwem otwartego obrotu.

Twórca rynku dołącza do istniejących dostawców płynności Barclays i Goldman Sachs.

Markexess twierdził, że ponad 2 bilion dolarów kredytu został objęty przez swoją platformę w pierwszych trzech kwartałach tego roku w 1.800 aktywnych inwestorach i dealerom z 32 %m tego sprzedawanego za pośrednictwem otwartego obrotu.

“Handlowcy przepływu jest prawdziwym producentem zmian, przynosząc nowe i ważne źródła płynności na rynek, a my zachwyceni do współpracy z nimi we wszystkich aspektach handlu na naszej platformie. Dopasowane z naszą niezrównaną globalną siecią i innowacyjną otwartą Rozwiązania handlowe, handlowcy przepływów przynosi znaczące możliwości cenowe do naszej globalnej sieci inwestorów instytucjonalnych I dealerzy – powiedział Richard Schiffman, szef otwartego handlu z Markexess.

Handlowcy z przepływem Post oferuje ujawnioną nazwę płynność wiązania na Markexess pojawiła się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*