Hong Kong broker KGI Azji do realizacji OMS z Itiviti

forex-generator

Hong kongijski broker kapitałowy KGI Asia ma wdrożyć system zarządzania wieloma aktywami (OMS) od dostawcy technologii handlu elektronicznego Itiviti.

Itiviti potwierdził, że dostarczy KGI Asia nowy stos handlowy zarówno dla wysokich, jak i niskich możliwości handlowych.

Sprzedawca dodał, że OMS pozwoli KGI Asia handlować na rynkach światowych, z usługami realizacji na rynkach regionalnych i międzynarodowych, i zautomatyzuje swoje operacje handlowe w celu opieki i bezpośredniego dostępu do rynku przepływów klientów.

“Wdrożenie solidnego rozwiązania OMS firmy Itiviti stanowi dla nas strategiczny krok i cieszymy się na wsparcie nowych segmentów klientów, od globalnych klientów poszukujących regionalnej wiedzy na temat realizacji, po lokalnych graczy o niskich opóźnieniach poszukujących wybitnych wyników i szybkości od swoich brokerów”, powiedział Trevor Lee, dyrektor usług rynku finansowego w KGI Asia.

“Jako sprawdzone rozwiązanie wykorzystujące wydajną infrastrukturę, Itiviti oferuje wydajność, szybkość i funkcjonalność, których szukaliśmy i doskonale dostosowuje się do naszych planów rozwoju biznesowego w regionie.”

Platforma Itiviti zapewni również DOSTĘP KGI Asia do globalnej społeczności firm po stronie kupna i sprzedaży za pośrednictwem sieci NYFIX. Zapewni również routing o małym opóźnieniu do miejsc wykonywania i dołączania klienta.

“Cieszymy się, że KGI Asia wybiera flagowy OMS Itiviti; dzięki zaawansowanym narzędziom handlowym i niezawodnej technologii, w pełni hostowana platforma Itiviti umożliwi KGI Asia bezproblemowy handel na rynkach światowych”, Ofir Gefen, szef sprzedaży i przychodów w EMEA i APAC w Itiviti. “Cieszymy się na długotrwałe partnerstwo z KGI i innymi firmami w Azji, umożliwiając im szybsze wykorzystanie możliwości”.  

Post Hong Kong broker KGI Asia do realizacji OMS z Itiviti pojawił się pierwszy na HANDLU.