HSBC uruchamia nowe narzędzie do obrotu ryzyka Google Cloud

Główna » Sprzedaj stronę » HSBC uruchamia nowe narzędzie do obrotu ryzyka Google Cloud
Wysłany przez:
forex-generator

HSBC uruchamia nowe narzędzie do obrotu ryzyka Google Cloud HSBC uruchomił nowe narzędzie doradztwa ryzyka, które wykorzystuje technologię Google Cloud do zbioru punktów danych, aby umożliwić swoim handlowcom i menedżerom ryzyku, aby złagodzić potencjalne ryzyko.

Nowe narzędzie umożliwia prowadzenie handlowców banku i zarządzających ryzykiem Banku, aby uruchomić “Co, jeśli” Scenariusze Intraday do oceny niezbędnych wymogów kapitałowych do poduszki wszelkich potencjalnych ocen obniżonych i domyślnych ryzyk obligacji korporacyjnych między innymi produktami kredytowymi.

, ponieważ rynek kontynuuje swoje Migracja do bardziej zrównoważonych form inwestycji HSBC potwierdziła, że ​​zespół rozwój ryzyka miał plany dostosowania narzędzia później w dół linii w sposób, który mógłby pomóc swoim handlowcom zrozumieć poziom podatności ich książki musiały ryzyko klimatu, rozważając środowiskowe społeczne i korporacyjne Wyniki zarządzania (ESG).

“Moc obliczeniowa Google Cloud sprawia, że ​​jest znacznie szybciej uruchomić złożone symulacje dla wielu różnych tego, co Scenariusze, zapewniając bardziej holistyczne zdjęcie ryzyka obrotu w celu uzyskania optymalnego podejmowania decyzji – powiedział Ajay Yadav, globalny szef stałego dochodu i strategii cyfrowej do ryzyka handlowego w HSBC.

“Digital Development Zespół HSBC zbudował tę innowacyjną możliwość w mniej niż pięć miesięcy we współpracy z Google Cloud. Fokus jest teraz podjęcie narzędzia doradztwa ryzyka HSBC i zintegruje ryzyko klimatu jako dowód koncepcji, który dążymy do udostępnić w ciągu najbliższych kilku miesięcy. ”

kilku głównych uczestników potwierdził partnerstwa i inicjatywy w chmurze w ubiegłym roku, aby wykorzystać rosnącą liczbę zestawów danych, które jest obecnie niezbędne do osiągnięcia najlepszej realizacji i ograniczenie ryzyka na rynku.

ostatnio w czerwcu W tym roku, BMO finansowy połączył się z usługami Amazon Web Services dla swojej transformacji w chmurze, podczas gdy w tym samym miesiącu Morgan Stanley współpracował z Microsoftem do prowadzenia jego Strategia w chmurze i kwestie innowacji w szerszym rynku.

Post HSBC uruchamia nowe narzędzie do obrotu ryzyka Google Cloud pojawił się najpierw w handlu.

.