Indonezja Giełda idzie na żywo z elektronicznej platformy handlowej z AxeTrading

forex-generator

Fixed dostawca oprogramowania do handlu dochodami AxeTrading uruchomił elektroniczną platformę handlową z Indonezją Giełdą Papierów Wartościowych (IDX) przy użyciu technologii AxeChange.

AxeTrading potwierdził we wrześniu ubiegłego roku, że został wybrany przez IDX jako partner technologiczny do wdrożenia nowej elektronicznej platformy transakcyjnej dla indonezyjskiego rynku obligacji.

Znany jako alternatywny system operatora rynku (SPPA), nowa platforma handlowa wykorzystuje technologię AxeTrading AxeChange, aby umożliwić handel na wtórnym rynku obligacji i sukuk.

“Jesteśmy dumni i zachwyceni współpracą z Giełdą Papierów Wartościowych w Indonezji jako ich partnerem technologicznym, aby zapewnić ten znaczący krok w rozwoju indonezyjskiego rynku obligacji i sukuk przy użyciu naszej technologii AxeChange “, powiedział Ralf Henke, dyrektor generalny AxeTrading.

“Nasz system zarządzania wyceną i wykonaniem AxeTrader jest najlepszą bramą do tej nowej platformy handlowej. Daje to dealerom narzędzia, których potrzebują, aby zwiększyć swój handel dzięki zautomatyzowanym przepływom pracy, aby pomóc im w handlu lepiej i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. AxeTrader zapewnia bezproblemowe wsparcie zarówno dla handlu głosowego, jak i dostępu do handlu na rynkach indonezyjskich, azjatyckich i światowych.”   

Indonezja jest jednym z największych rynków obligacji rynków wschodzących w Regionie Azji i Pacyfiku z wyceną rynkową około 220 miliardów dolarów. AxeTrading powiedział, że 18 z 20 głównych dealerów obligacji skarbowych (SUN) w regionie już korzysta z platformy SPPA. 

“SPPA został zaprojektowany w taki sposób, aby zaspokoić potrzeby graczy na rynku obligacji i sukuk w Indonezji, z nadzieją na zwiększenie płynności i efektywności indonezyjskiego rynku obligacji i sukuk”, powiedział dyrektor rozwoju biznesu IDX, Hasan Fawzi.

“IDX współpracuje z globalnym dostawcą obligacji, AxeTrading, opracowanie SPPA w taki sposób, aby system, który opracowujemy, był systemem, który jest stosowany zgodnie z najlepszymi praktykami i jest przyjazny dla użytkownika.”   

Post Indonesia Stock Exchange idzie na żywo z elektronicznej platformy handlowej z AxeTrading pojawił się pierwszy na HANDLU.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*