InstineT uruchamia roztwór BlockCross do Kanady po udanym wdrożeniu EMEA

Główna » Technologia » InstineT uruchamia roztwór BlockCross do Kanady po udanym wdrożeniu EMEA
Wysłany przez:
forex-generator

Instinet uruchomił rozwiązanie bloków w Kanadzie po udanym wdrożeniu do Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) na koniec 2019 r.

klientów może teraz handlować kanadyjskim papierami wartościowymi na Blockcross obok europejskich za pomocą zarządzania zamówieniami Interfejs, trasowanie warunkowe i blokowe zlecenia na Instinet Canada Cross, jego alternatywny system handlowy (ATS).

Blockcross to rozwiązanie przepływu pracy do zarządzania obrotem blokowym w papierach wartościowych. Posiada funkcjonalność optymalizacji blottera i graficzny interfejs użytkownika (GUI), który można skonfigurować do wysyłania alertów lub działać w tle zautomatyzowanego wykonania. Klienci mogą go używać za pomocą integracji z systemami zarządzania zamówieniami stron trzecich (OMS) i systemami zarządzania wykonawczymi (EMS), algorytmami handlowymi Ingenet lub połączeniem bezpośrednim.

InstineT nabyte Blockcross dla amerykańskich akcji handlowych z State Street W 2017 r. I twierdził, że ponieważ popyt klienta nabycia nadal wzrośnie. Pierwotnie został opracowany, aby pomóc klientom zarządzać zamówieniami wielkości z usługami post-handlowymi, cechami zarządzania prowizją i profilami płynnością.

Dodano, że planuje się kontynuować rozszerzenie usługi, szczególnie w Azji Pacyfiku, z planowanym wdrożeniem w Hongkongu na początku przyszłego roku.

“Płynność poszukiwania bloku jakości nadal jest krytycznym, ale trudnym celem dla naszych klientów. Wierzymy, że rola Inspeet jako brokera agencyjna jest pomoc naszym klientom dostęp do najszerszej możliwej różnorodności możliwości płynności. Uruchamianie Blockcross w Kanadzie da naszym klientom większe szanse na efektywne wykonywanie bloków podobnych do kanadyjskich papierów wartościowych, jednocześnie minimalizując ryzyko selekcji negatywnej “.

To druga oferta handlowa blokowa, która ma zostać uruchomiona w Kanadzie w ciągu ostatnich sześciu Miesiące po tym, jak CBOE potwierdził również, że łączyłoby to niedawno nabyte meczów i oferty handlu i uruchomienie platformy blokowej handlu w regionie w czerwcu.

Post Ingenet uruchamia rozwiązanie BlockCross do Kanady po udanym wdrażaniu EMEA w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*