Instytucje kupna płacących pięć razy więcej niż rówieśnicy za raportowanie licencji, znajduje raport

Główna » Kup stronę » Instytucje kupna płacących pięć razy więcej niż rówieśnicy za raportowanie licencji, znajduje raport
Wysłany przez:
forex-generator

Instytucje kupna płacą do pięciu razy więcej niż ich rówieśnicy za niektóre produkty danych, stwierdzono raport z badań merytorycznych.

cen waha się o 472% od najwyższych do najniższych w przypadku licencji raportowania, podczas gdy ceny otrzymane za dostarczenie jednego indeksu od tego samego zasięgu dostawcy o 219%.

Średnie wydatki na produkty indeksowe na dostawcę zostały również podzielone do około 44% wydanych na licencje i 56% wydanych na podstawowe punkty odniesienia.

“Nic dziwnego, że wycena jest tak niespójna – każdy ślad firmy Buy Side z dostawcami jest specyficzny dla ich konkretnych potrzeb i własnej infrastruktury. Dodaj do tego złożoność mapowania dokładnego przypadku użycia dużej firmy w regionach z każdym dostawcą , i jasne jest, że przejrzystość będzie wyzwaniem ” – powiedział Mike Carrodus, założyciel i dyrektor generalny ds. Badań merytorycznych.

Według badań merytorycznych budżety kupna wahają się od 0,55 b / s do 1,27 bps zarządzanych aktywów i stanowią jeden z największych kosztów prowadzenia działalności dla kierownika aktywów. Stwierdzono również, że potencjalne oszczędności mogą wynieść 360 tysięcy USD na dostawcę, zauważając, że większość instytucji nie tylko korzysta z jednego dostawcy, liczbę tę można szybko pomnożyć.

“Oni [instytucje kupna] już robią świetne postępy w tworzeniu kompleksowego i szczegółowego widoku ich potrzeb na liście dostawców, co jest pierwszą pracą”, powiedział Carrodus, gdy zapytano, jakie instytucje mogą zrobić, aby zminimalizować ten koszt.

“Drugim zadaniem jest zrozumienie szerszego kontekstu, w jaki sposób ich zarządzanie budżetem porównuje się do szerszego rynku, jakie trendy cenowe są między ich rówieśnikami, a zatem gdzie powinny być kierowane na większą wydajność”.

Raport podąża za wiadomością, że Wielka Brytania będzie FCA Rozpoczęcie dochodzenia w sprawie problemów z konkurencją danych, w tym danych handlowych w styczniu tego roku.

Instytucje po zakupie płacących pięć razy więcej niż rówieśnicy za raportowanie licencji, znaleziono raport pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*