Instytucje kupna po stronie \”niepokojące” proponowany model skonsolidowany na taśmę

Główna » Rozporządzenie » Instytucje kupna po stronie \”niepokojące” proponowany model skonsolidowany na taśmę
Wysłany przez:
forex-generator

Instytucje zarządzania aktywami po stronie kupna napisały list otwarty do polityków zachęcających ich do ponownego rozważenia propozycji skonsolidowanej taśmy, w szczególności sposobu, w jaki wynagradza dostawcę taśm i zasiedziały wymiany.

siedemnastu członków instytucjonalnych Europejskiego Stowarzyszenia Zarządzania Funduszem i Aktywami (EFAMA), którzy zarządzają aktywami w wysokości ponad 8,5 biliona euro Inwestorzy z tych, którzy to podpisali publicznie, są Eric Boess Investors Allianz, Fiona Bassett, Steve Ellis, Fidelity, Paul Squires Invesco i Brian Mitchell.

Aktualnych propozycji przedstawionych przez regulatorów, które określają, że zwycięska skonsolidowana licytacja taśmowa w celach koniunktu będzie tym, który zwróci najwyższe przychody dla rynków regulowanych, a menedżerowie aktywów argumentują, że zapewni to “Inny Nieudane przedsięwzięcie CT dla Europy ”, ponieważ tworzy model biznesowy wokół kosztowej taśmy, która nie zaspokaja popytu na rynku. Zamiast tego zasugerowali, że przychody z wymiany wkładu dostawcy taśm zostały ograniczone do pokrycia kosztów produkcji i “rozsądnego” marginesu.

Giełd są w dużej mierze zależne od bardzo niskich opóźnień i danych, które nie byłyby uwzględnione w Taśma, a zatem przychody te nie zostaną przesunięte poprzez wdrożenie skonsolidowanego publicznego źródła danych.

“Raison d’ -être taśmy ma wspierać funkcjonowanie rynku kapitałowego w UE, a tym samym poprawić wyniki emitenta i inwestorów. Nie powinien być zaprojektowany w celu subsydiowania modeli operacyjnych pośredników, takich jak główne giełdy papierów wartościowych ” – powiedział instytucje w ich liście.

“Uważamy proponowany model operacyjny jako dotację na wymianę, a nie zamiennik faktycznego utraconego Przychody z danych. CT w czasie rzeczywistym [skonsolidowana taśma] dla akcji, aktualizacja danych dotyczących prędkości sekund jest zatem uzupełniająca się, a nie w podstawie kanałów danych wymiany ”.

Pismo podkreśla “naturalny monopol”, który giełdy zawierają dane dotyczące własnych danych rynkowych książek z zamówieniami – problem, który od kilku lat jest mocno i głośno argumentowany przez uczestników – dodając, że poprzednia próba rozwiązania tego przez Komisję Europejską do rozwiązania tego wprowadzenia Z zasady uzasadnionej zasady komercyjnej (RCB) i zasad odłączenia na podstawie MiFID II nie powiodło się.

danych rynkowych od kilku lat ma kluczowe znaczenie dla bieżącej debaty rynkowej, a wielu uczestników zakazało wysokich cen, które muszą zapłacić za niezbędne dane Zarówno miejsca, jak i dostawcy, którzy agregują pozyskiwane z nich dane. Organy regulacyjne rozpoczęły dochodzenie w celu zbadania problemów z konkurencją w tej przestrzeni w dążyć do złagodzenia problemu.

“CT w rozsądnej cenie, co najmniej wprowadziłby element napięcia konkurencyjnego z cenami ustalonymi przez miejsca ich zastrzeżonych danych. Obecnie propozycja zmierza w przeciwnym kierunku, co łączy istniejący problem wokół kosztów danych rynkowych”, aktywa mające Menedżerowie powiedzieli.

instytucje nie są jedynymi, które protestują przeciwko planom wynagrodzeń zgodnie z skonsolidowanymi propozycjami taśm. CBOE nazwał je “wysoce dyskryminującymi” na giełdy pan-europejskie w grudniu wkrótce po ogłoszeniu propozycji, podczas gdy kilka stowarzyszeń handlowych twierdziło Stworzyli pole gry ONZ i faworyzowali obecne wymiany, dając im niesprawiedliwą przewagę.

Allianz, Invesco, M&G, Fidelity i DWS nie odpowiedzieli na prośbę o komentarz w momencie publikacji.

instytucje po zakupie uderzają “niepokojące” proponowane akcje Skonsolidowany model przychodów taśm pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*