Inwestorzy instytucjonalni złapali na tylną stopę przez wzrost inwestora detalicznego i Crypto

Główna » Systemy obrotu » Inwestorzy instytucjonalni złapali na tylną stopę przez wzrost inwestora detalicznego i Crypto
Wysłany przez:
forex-generator

“Wzrost inwestorów detalicznej uczyni życie dla inwestorów instytucjonalnych. Zmieniają zasady i są teraz tak dużą częścią przepływów handlowych, że inwestorzy instytucjonalni nie mogą już sobie pozwolić na zignorowanie ich” Mahmood Noorani, CEO a współzałożyciel ilościowy wgląd (qi) powiedział handlu.

dziesięć lat temu Było to tradycyjne inwestorzy kapitałowe, które zdominowali przepływy kapitałowe, ale to już nie jest, mówi Noorani, który ma tło w makro, który ma tło w inwestowaniu Noorani W przypadku funduszy hedgingowych, menedżerów aktywów i banków inwestycyjnych. Wskazuje na figurki opublikowane przez JP Morgan, co sugeruje, że 60% przepływów kapitałowych w USA jest teraz napędzany przez inwestorów detalicznych, a tylko 25% pochodzą z tradycyjnych inwestorów kapitałowych.

Średnie konto handlowe na platformach handlu detalicznego online, takich jak Charles Schwab, jest teraz 350 000 $, mówi Noorani. Liczba kont handlowych online rośnie również wykładniczo. Robik platformy handlowej online, która była w centrum Gamestop David i bitwy Goliat Między inwestorami detalicznymi a funduszami hedgingowymi, które zagrały na nas rynkach zapasów na początku tego roku, wyrosło jego bazę użytkownika od pół miliona w 2014 r., Do 22,5 Million w 2021 r. Indie ma około 50 milionów rachunków handlowych online, aw przestrzeni Crypto, jest obecnie ponad 100 milionów użytkowników na całym świecie.

“Ten wzrost jest zadziwiający” – mówi Noorani. “Przeprowadzamy się do świata, w którym wszyscy są inwestorem. Miliardy ludzi będą zaangażowani na rynki w pewnym kształcie lub formie, które kwestionuje tradycyjną strukturę rynkową, w której umieścimy pieniądze na bok i pozwala profesjonaliści o to opiekować. ”

Od dziesięcioleci Noorani mówi wiele innowacji w przestrzeni handlowej pochodzi z banków i funduszy hedgingowych. Ale w ciągu ostatnich kilku lat mówi większość “box” myślenie pochodzi z detalicznej Sector – Meme Stocks, Crypto, Non-Funkcyjne żetony (NFT).

“Kiedy chodzę do dużych firm zarządzających aktywami z bilionami dolarów w zakresie zarządzania, nie robią nic do pobudzenia innowacji” – mówi. inwestor i krypto. ”

Ogólna wydajność świata inwestorów instytucjonalnych też nie była wspaniała, mówi Noorani. “Widzieliśmy długoterminową zmianę od aktywności do bierności. Najważniejsze jest to, że Menedżerowie ludzi i aktywów nie zrobili dobrej roboty bijącym benchmarki, aby uzasadnić opłaty, które ładują.”

W ciągu najbliższych 10 do 15 lat przewiduje, że aktywna do pasywnej zmiany biegnie i biega i uruchomi, a że wolno poruszające się menedżerowie aktywów będą nadal tracić udział w rynku osobom inwestującym dla siebie. “Trading detaliczny będzie nadal rozszerzyć i Tradycyjne firmy zarządzania inwestycjami będą Musisz pomyśleć o ich infrastrukturze kosztów. – Mówi. “Jedną z rzeczy o AI jest to, że pomaga obniżyć koszty”, obserwuje Noorani, ale nie wierzy, że maszyny są gotowe zastąpić ludzi.

mogliśmy się skończyć, kontynuuje Noorani, z coraz bardziej rozwidlonym światem, w którym słaba występuje Struktury opłat fundusze będą napędzane i stały się bardziej towarami. “Będą jedynie niewielką liczbę firm, które mogą uzasadnić wysokie opłaty”, przewiduje.

Pocięcie zębów w świecie instytucjonalnym – gdzie analityka qi, które polegają na ogromnych ilościach mocy przetwarzania komputera i zaawansowanych algorytmów AI, aby uruchomić analizę w czasie rzeczywistym na miliony zestawów danych, są wykorzystywane przez kapitałowe fundusze krótkie, banki inwestycyjne I fundusze makro – Noorani mówi, że jego firma chce teraz sprzedać tę możliwość brokerów online kierujących indywidualnymi handlowcami detalicznymi.

Noorani mówi, że dane są tym, co pomoże Duży inwestorzy instytucjonalnych odzyskują ich krawędź. “Firmy instytucjonalne próbują zdobyć ręce na danych, aby lepiej zrozumieć przepływy detaliczne”, wyjaśnia Parkingi, dzięki czemu mogą uzyskać lepszy pomysł sprzedaży detalicznej i jak wpływa na akcje.

“Widzimy wybuch w ilości danych, ale dane nie są rozwiązaniem”, mówi Noorani. “Jest to ból głowy. Uzyskiwanie spostrzeżeń związanych z relacjami z danych jest miejsce, w którym się poruszamy. Świat makro-inwestycji był tradycyjnie zdominowany przez subiektywną analizę, czujność i zatrzaski. Ale przyszłość inwestowania jest coraz bardziej analizowana Dane, uzyskanie twardych dowodów na to, co dzieje się na świecie i jak to wpływa na ceny aktywów i decyzje alokacji aktywów. ”

The Post Instytucjonalny Inwestorzy złapali na tylną stopę wzrostem inwestora detalicznego, a Crypto pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*