Inwestycje Unii będą gotowe do handlu rodzimego Crypto z przyszłego roku, mówi głowę handlu

Główna » Kup stronę » Inwestycje Unii będą gotowe do handlu rodzimego Crypto z przyszłego roku, mówi głowę handlu
Wysłany przez:
forex-generator

Ponieważ menedżerowie aktywów zastanawiają się nad ich zaangażowaniem w handel kryptokurrudnią i cyfrowymi produktami związanymi z aktywami, szef handlu Inwestycjami Unii, który jest dyskusjami z Custodianami, aby być gotowym do handlu rodzimego Crypto z połowy przyszłego roku.

Mówiąc w Tradetech Europe za pośrednictwem linku cyfrowego, Hock Christoph, szefem handlu wieloma aktywami w Unii Investment, wyjaśnił, w jaki sposób inwestor niemiecki odkrywał “gospodarkę token”, której Crypto była częścią. W planach zbadania Crypto- Powiązane pochodne, tokenizację i produkty handlowe i wymiany, Hock dodał, że menedżer aktywów przygotowywał się do handlu kryptokuraliach z przyszłego roku.

“w tej chwili, nie jesteśmy teraz gotowi do handlu rodzimego Crypto, będzie to możliwe od połowy przyszłego roku . Jesteśmy [prowadzenie] w dogłębnej partnerstwie rozmowy z bankami opieki i współpracując z nimi w rozwiązaniu Crypto Custody, “Dodano Hock.

Wcześniejsze ankiety publiczności w TradeTech wykazało, że tylko 31% nadal myśli o cyfrowej gotowości swojej firmy, 25% albo planuje lub “robi”, a 19% nic nie robi.

inwestycji Unii odkrywa aktywa cyfrowe przez ostatnie cztery lata w celu wykonania odpowiedniej pracy przygotowawczej i kształci się.

“Patrząc na krajobraz produktu, jesteśmy gotowi do wymiany handlu notatkami, jesteśmy w rozmowach z BAFIN, posiadamy futures wymienione w CME, Eurex niedawno uruchomił kontrakt terminowy na Crypto. Następnie oczywiście z tradycyjnych firm brokerskich Pozostaje pochodne OTC replikowanie ekspozycji jednokierunkowej.

“Drugi to tokenizacja tradycyjnych aktywów. Byliśmy pierwszym europejskim aktywem udaje się być zaangażowany w publiczną transakcję z Europejskiego Banku Inwestycyjnego. NFTS, największy dla nas przypadek użytkowania, jest w pobliżu obszaru nieruchomości, Może to być ciekawe przypadek użytkowania, który przechodzi do handlu nieruchomościami na rynku wtórnym na platformie Exchange “.

Hock mówił na panelu na temat kryptokuraliach i transformacji cyfrowej obok przedstawicieli Schroderów, nikiel Cyfrowych i Fasanary Capital. Omawianie podróży Crypto przeprowadzki z detalicznego do instytucjonalnego panel omówił wyzwania regulacyjne i infrastrukturalne.

“tradycyjne inwestorzy instytucjonalne są wykorzystywane do scentralizowania, regulowanych rynków aktywów. Aktywa, które odgrywa przez nieco różne zasady, może być straszny” – powiedział Benjamin Popatlal, wielokontroli strategie w Schroders.

Popatlal stwierdził, że powściągliwość społeczności inwestorskiej instytucjonalnej jest naprawdę problem z kurczakiem i jajkiem. “Inwestorzy czekają na rynek dojrzałe, ale to naprawdę proces instytucji, takich jak nasze ramiona do tej nowej klasy aktywów pomoże to profesjonalizmowi.

“Nie sądzimy, że inwestorzy powinni ich klasyfikować ich jako waluty, koniecznie przewidywalny wzór zachowania, jak to doja. ”

Inwestycja POST unii będzie gotowa do handlu rodzimego Crypto z przyszłego roku, mówi, że szefa handlu pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*