IPC rozszerza portfolio za pomocą uruchomienia Connexus Alpha

Główna » Technologia » IPC rozszerza portfolio za pomocą uruchomienia Connexus Alpha
Wysłany przez:
forex-generator

Specjalista ds. Komunikacji IPC rozszerzył swój elektroniczny portfel handlowy z uruchomieniem Connexus Alpha.

Nowe rozwiązanie zapewni łączność dla funduszy hedgingowych, funduszy funduszy, zastrzeżonych firm handlowych i innych uczestników rynku do globalnych miejsc płynności za pośrednictwem ultra-niskiego opóźnienia zoptymalizowanych point-to-punktowe połączenia światłowodowe.

uczestników wykorzystywania Connexus Alpha zwiększy poprawę prędkości w odniesieniu do wykonania złożonych strategii handlowych, przy jednoczesnym zmniejszaniu kosztów transakcji.

Connexus alfa, który jest częścią ekosystemu Connexus Cloud, przychodzi, ponieważ IPC nadal rośnie swoje portfolio i pozycję, co pozwala firmom osiągnąć swoje cele i cele handlowe.

“Uruchomienie Connexus Alpha wzmacnia naszą pozycję przywództwa w zapewnieniu uczestników rynku może handlować bezproblemowo na całym świecie rynkach finansowych” – powiedział Bob Santella, szef Executive of IPC.

“W Szybkim stanie handlu elektronicznego, mając najniższe możliwe opóźnienia do łączenia się z kluczowymi obiektami płynnościowymi, jest koniecznością Światowa infrastruktura, która zapewnia przewagę konkurencyjną. ”

Oczekuje się, że nowe rozwiązanie wyrósł na całym świecie od 20222 r.

ultra-niskiej łączności opóźniającej będzie dostarczane do Ameryki Północnej Ameryki Spanning New York, Trójkąt Equity New Jersey, Chicago i Toronto; Płynności w Londynie, Frankfurcie i Inne główne kontenentalne lokalizacje europejskie; Globalny Financial Quadrilateral New York, Londyn, Tokio i Singapur; oraz kluczowe miejsca płynności Azji-Pacyfiku.

późno w ubiegłym roku, IPC współpracował z przebudową dostawcy analityki do automatyzacji transakcji stałego dochodu przy użyciu sztucznej inteligencji (AI ) algorytmy.

W ramach partnerstwa, overbond i IPC wprowadzono technologię, która przekłada dane transakcji głosowych do algorytmów AI, które mogą być wykorzystywane do wykonania transakcji zautomatyzowanych transakcji w stałym dochodzie.

Post IPC rozszerza portfolio z uruchomieniem Connexus Alpha pojawił się pierwszy w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*