Itiviti do przejścia platformy handlowej do chmury z AWS

forex-generator

Itiviti do przejścia platformy handlowej do chmury z AWSTrading dostawca technologii Itiviti potwierdził plany przeniesienia całej swojej platformy do chmury za pomocą hybrydowej strategii prywatno-publicznej z Amazon Web Services (AWS).

Transformacja chmury będzie wdrażana etapami z pierwszym zestawem aplikacji uruchomionych w chmurze, które mają zostać uruchomione do końca tego roku. Oprócz AWS, Itiviti będzie również korzystać z Data Canopy i Ingram Micro do przebudowy swojej platformy.

Po zakończeniu, przejście pozwoli klientom Itiviti na skalowanie kosztów obliczeniowych i dotarcie do większej liczby usług za pośrednictwem portali dostawcy, z prostszym przechowywaniem i udostępnianiem danych. Klienci skorzystają również na poprawie wydajności operacyjnej, zwiększonej wydajności, większym bezpieczeństwie i niższych kosztach IT, dodał Itiviti.

“Ta inicjatywa w chmurze jest następstwem ogromnej modernizacji infrastruktury naszej sieci routingu zamówień NYFIX. Projekt ten zwiększy zdolność adaptacji naszej platformy w kontekście przyspieszonej wirtualizacji rynków kapitałowych”, powiedział Antoine Moreau, szef działu usług infrastrukturalnych w Itiviti.

W ramach projektu centrum doskonałości usług profesjonalnych Ingram Micro Cloud IaaS wykorzystuje platformę Amazon Web Services Cloud Adoption Framework.

“Ramy zapewniają wytyczne, które wspierają każdą jednostkę w organizacji Itiviti, aby zrozumieć, jak zaktualizować umiejętności, dostosować się do istniejących procesów i wprowadzić nowe, aby zmaksymalizować zalety przetwarzania w chmurze usług”, dodał John Wrona, kierownik rozwoju rynku chmury w Ingram Micro.

Wcześniej w tym miesiącu, Hong Kong oparte equity broker KGI Asia potwierdził, że jest ustawiony na wdrożenie systemu zarządzania zamówieniami wielu aktywów (OMS) z Itiviti. Itiviti dostarczy KGI Asia nowy stos handlowy zarówno dla wysokich, jak i niskich możliwości handlowych.

Post pojawił się jako pierwszy na HANDLU.