Jedna trzecia amerykańskich firm po stronie kupna, które przyglądają się handlowi zleconym na zewnątrz,

forex-generator

Jedna trzecia amerykańskich firm po stronie kupna, które przyglądają się handlowi zleconym na zewnątrz,One jedna trzecia inwestorów instytucjonalnych w USA i Kanadzie rozważa outsourcingu handlu jako rozwiązanie dla różnych wyzwań biznesowych, według badania greenwich Associates

Ankieta 84 kupców po stronie kupna stwierdził, że 30% postrzegane outsourcingu handlu jako sposób na pomoc w procesach, takich jak zarządzanie przepływem handlu i osiągnięcia najlepszej realizacji.

Badanie wykazało, że presja konkurencyjna i coraz bardziej złożone rynki oznaczały, że inwestorzy byli chętni do odciążenia działalności “non-core” na outsourcing biur handlowych, skupiając zasoby wewnętrzne na podstawowych kwestiach.

“Jak więcej firm buy-side sobie sprawę, że nie mają środków na pokrycie każdego aspektu realizacji, rozliczeń, rozliczeń i regulacji więcej z tych firm rozważy, czy ma sens, aby zlecić swoje biurka handlowe i realokacji zasobów do swoich obszarów wiedzy”, powiedział Shane Swanson, autor badania i starszy analityk greenwich associates struktury rynku & technologii.

Tylko jeden na 10 badanych inwestorów instytucjonalnych powiedział, że obecnie outsourcing, podczas gdy 10% respondentów badania nadal nie słyszał o outsourcingu handlu.

W badaniu podkreślono możliwości outsourcingu biur handlowych o stałym dochodzie, z elektronizacją rynku obligacji korporacyjnych i regulacyjnym ukierunkowaniem amerykańskiego rynku handlu skarbowego w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Zmiany te stworzyły kolejne zawiłości dla inwestorów obligacji, które mogłyby zachęcić do outsourcingu handlu w tej dziedzinie.

“Dla firm bez środków, aby skorzystać z możliwości lub poruszać się po zawiłościach, outsourcing handlu o stałym dochodzie może również okazać się atrakcyjnym rozwiązaniem”, dodał Swanson.

Kilku zarządzających aktywami potwierdziło plany zaangażowania się w handel zlecony na zewnątrz w ciągu ostatniego roku. W zeszłym miesiącu, z siedzibą w USA Westwood Holdings Group wybrała Northern Trust, aby zapewnić handel na zewnątrz za pośrednictwem zintegrowanej usługi rozwiązań handlowych.

12 miliardów dolarów asset manager powiedział Northern Trust będzie odpowiedzialny za jego kapitału własnego i stałego dochodu obrotu, jak również jego middle-office wsparcia rozliczenia handlu w ramach umowy.

Post Jedna trzecia amerykańskich firm kupujących po stronie patrząc na outsourcingu handlu, badania stwierdza pojawił się pierwszy na HANDLU.