Strategia, aby kupować taniej i sprzedawać wysoko.

Główna » Rozporządzenie » Strategia, aby kupować taniej i sprzedawać wysoko.
Wysłany przez:
forex-generator

niezależnie od tego, jaką strategię handlu akcjami można przeczytać o lub spróbuj, wszystkich ich łączy jedno fundamentalne, Podstawowe, czyli kupić tanio i sprzedać drogo. Brzmi to dość proste, ale dlaczego 95% traderów można wejść i wyjść z rynku w najbardziej nieodpowiednim momencie, znowu i znowu i znowu?

co za domycie siła, która rządzi na 95% do tego? Odpowiedź ludzkiej natury i podpowiada, w jaki sposób funkcjonuje rynek akcji.

przy 5% przedsiębiorców, którzy konsekwentnie zarabiać pieniądze na giełdzie, aby to zrobić, kupując, gdy masy sprzedają, a sprzedawać, kiedy masy kupują.

oni to robią, wykonując kilkanaście strategii, niektóre proste, niektóre bardziej skomplikowane. To nie w ramach tego artykułu wdawać się w każdej strategii, ale oto ktoś może wykorzystać.

linki na końcu tego artykułu wskazują na stronę internetową, gdzie można zobaczyć tę strategię w postaci wykresów i diagramów, które sprawiają, że znacznie łatwiej zrozumieć. Zobacz, jeśli znajdziesz to trudno sobie wyobrazić.

w dziesięć strategii działania:

1. Badanie 12-miesięczne grafiki kilka dość znanych firm i wybrać akcje, które były w stały trend wzrostowy w ciągu całego okresu. Tam zawsze jest ich wiele, nawet na spadającym rynku.

żadnego zapasu nie jest pewniakiem, ale daje szanse samemu, wybierając ten, który idzie w dobrym kierunku! Podstawy nic nie znaczą, jeśli cena wybranych akcji spada. W dupie to, co firma robi lub co robi. To nie ma nic wspólnego, po prostu tutaj, aby zarabiać pieniądze, czas.

2. Sprawdź wolumen obrotu i wyeliminować wszelkie, które nie mają godnej płynności.

unikaj akcji nie wiele płynności (nie dużo kupujących/sprzedających), a powinieneś być w stanie dostać się łatwo i bez szkody dla siebie cenę.

3. Uczyć się 3 miesiące harmonogram i sprawdzić ostatnie poziomy oporu. Te chwile, kiedy cena akcji osiągnęła swój szczyt, a następnie zaczął się obniżać, zanim ponownie puzzle nowe szczyty.

4. Umieścić notatkę na zakup w cenie nieco powyżej ostatniego szczytu. Pamiętaj, nie kupujesz w tym momencie, po prostu robi psychicznego notatkę, aby kupić, gdy trafi w tej cenie.

akcje będzie musiał ponownie odwrócić do góry i ‘przebić’, że ostatni poziom oporu, aby skutecznie ‘kupić’.

jeśli cena akcji nie ma wstecznego, ale zamiast tego jeszcze wychodzi, po prostu obniżyć psychiczne zakup na nieco wyższe poziomy oporu idzie w dół i czekać akcji, aby obrócić z powrotem w górę ponownie.

większość, tym bardziej spada, tym lepiej, jak do tej pory nie kupiłam.

jeśli jest to znana firma i nie ma czasu złe wieści wokół niego (nic poza zbliżającego się zamknięcia) możesz być pewien, że ta akcja w końcu odskoczyć do tyłu i nadrobić zaległości (lub nawet ponad czasowo-akceptuj), jego długoterminowe trendy.

kiedy ona to robi szybko nadrobić zaległości, w ciągu kilku tygodni możliwe. Wykonaj następujące kroki, a będziesz siedział na nim przez całą drogę do następnego wierzchołka. Wzrost aż o 30% są wspólne.

5. Gdy cena akcji w końcu zmienia kierunek wirowania w górę i przechodzi przez twoje zlecenie kupna, od razu kupować po cenie rynkowej.

6. Teraz ustawić stop loss. Badania ostatnich kilka miesięcy wykres i sprawdzić wzrost poziomu wsparcia. Te punkty, gdzie kontynuowali akcje wschodzące kierunku, idąc do odwrotu.

7. Umieść uwaga w sprzedaży w cenie nieco poniżej ostatniego poziomu wsparcia. Nie za blisko, ale nie więcej niż 5-8% poniżej ceny zakupu. Zamówienie na sprzedaż, teraz twoja stop-loss.

nie mogę podkreślić, więcej – trzeba użyć stop-loss. Twój stop loss będzie chronić swój kapitał, jeśli zapas nagle znowu rozwinie się w dół. Zawsze możesz wrócić później, kiedy on wyjdzie z bardzo głębokich się wycofać (i zarobić jeszcze więcej pieniędzy w procesie).

8. Tak jak cena akcji porusza się w górę, ale jak tylko rozsądnie możliwe, MO”v” stop-loss (zlecenie sprzedaży) do zakupu. Stop-loss-to teraz twoja rentowności. Nie rób tego zbyt wcześnie, tak jak ceny akcji, prawdopodobnie będzie testować poziom wsparcia wyższy stop-loss, zanim znowu iść w górę. Daj mu kilka dni, aby, jeśli to zrobi.

9. Ponieważ cena akcji nadal w górę, trzymać trailing zamówienie na sprzedaż z jego nieco poniżej poziomu wsparcia w górę.

10. Gdy cena akcji zmienia kierunek i biegnie w dół przez twój nakaz na sprzedaż, od razu sprzedać po cenie rynkowej. Zamówienie na sprzedaż, teraz twoja przystanek korzyści.

na ostatnia uwaga jednym z największych przeszkód na drodze do sukcesu, prawdopodobnie. Jedną z najtrudniejszych rzeczy do zrobienia, to rzeczywiście sprzedawać, gdy twój stop działa. Zawsze jest głos w głowie mówi ci, aby trzymać trochę dłużej, jeśli cena porusza się przeciwko tobie. To może być śmierć Nell handlu, bo jeśli cena spada, to zniszczy twój kapitał początkowy.

aby przeciwdziałać tego zagrożenia należy starać się zautomatyzować wiele procesów. Ustawić stopy i jeśli stop działa, można dowiedzieć się, dlaczego po tym.