JP Morgan AM i Trovata Partner, aby pomóc handlowcom zarządzać rosnącymi stópem procentowym

Główna » Kup stronę » JP Morgan AM i Trovata Partner, aby pomóc handlowcom zarządzać rosnącymi stópem procentowym
Wysłany przez:
forex-generator

JP Morgan Asset Management i platforma połączona przez bank Trovata współpracują, aby pomóc wspólnym klientom w korzystaniu z usług Morgan Money w celu uzyskania wyższych rentowności inwestycji korporacyjnych w związku z rosnącymi stopami procentowymi.

Morgan Money Corporate Investing and Trading Solution będzie prowadzony przez Trovata jako pierwsza aplikacja zewnętrzna na swojej platformie.

Partnerstwo pozwoli wspólnym klientom określić ich potrzeby w zakresie płynności za pomocą Trovata do wykorzystania usług Morgan Money do podjęcia działań inwestycyjnych.

użytkowników będzie mogli przeprowadzić transakcje w całym globalnym portfelu w czasie rzeczywistym, z możliwością porównywania funduszy dla wielu menedżerów, walut, czasów trwania lub opcji rozliczenia.

Morgan Money zapewni również salda inwestycyjne i transakcje, które będą pływać do Trovata w czasie rzeczywistym, umożliwiając monitorowanie i zarządzanie działaniami operacyjnymi i inwestycyjnymi w jednym miejscu.

“Teraz bardziej niż kiedykolwiek inwestorzy skarbu korporacyjnej potrzebują w pełni zintegrowanego rozwiązania handlowego dla swoich potrzeb płynności”, powiedział Paul Przylski, szef strategii produktu i Morgan Money w JP Morgan Asset Management.

“Przynosząc dwa najnowsze i najszybsze i najszybsze Rosnące doświadczenia w finansach korporacyjnych i Skarbcu razem stanowi potężną kombinację dla naszych klientów. ”

Platforma Trovata zapewnia użytkownikom możliwość organizowania transakcji bankowych w różnych typach przepływów pieniężnych, umożliwiając klientom budowanie modeli prognozowania gotówkowego niezbędne do określania progów płynności. Korzystając z tych informacji, finanse i specjalista ds. Skarbu mogą zainwestować nadwyżkę gotówki za pomocą Morgan Money.

Przy szybkim wzrostie stóp procentowych firmy mogą potencjalnie wygenerować nawet 3-4% dochodu odsetkowego niskiego ryzyka lub “dochody” w gotówce bezczynności z operacji, twierdziły dwie firmy w oświadczeniu.

“Klienci finansowe i skarbowe starają się zautomatyzować i usprawnić sposób wykonywania ich pracy każdego dnia – powiedział Brett Turner, założyciel i dyrektor naczelny Trovata.

” Narzędzia pracy muszą być nowsze, mądrzejsze, szybsze, szybsze, szybsze, szybsze, szybsze, szybsze, szybsze, Łatwy w użyciu i łatwy w konfiguracji. Oczekujemy, że Trovata i Morgan Money będą miejscem nowoczesnego zestawu narzędzi do zarządzania gotówką i inwestycjami. ”

Post JP Morgan AM i Trovata Partner, aby pomóc handlowcom zarządzać rosnącymi stopami procentowymi.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*