JP Morgan Electronic Equities Exec odchodzi do badań BESTEX, aby udać się do wykonania

Główna » Technologia » JP Morgan Electronic Equities Exec odchodzi do badań BESTEX, aby udać się do wykonania
Wysłany przez:
forex-generator

Dawny JP Morgan Chase Equities Executive Trading Executive opuścił Bank dołączyć do Algorytmicznego Trading Platformy Bestex Research, aby udostępnić usługi wykonawcze.

Darren Zhou dołączył do Bestex Research jako Dyrektor Usług Wykonawczych po ostatnio służy ostatnio przez ostatnie trzy lata w JP Morgan Chase w rolę handlowej akcji elektronicznych.

Zhou ma szeroką karierę w handlu elektronicznym, który również służył w rolach usług elektronicznych w Holdings Virtu Financial i KCG.

Wcześniej w swojej karierze służył również w futures i opcje elektroniczne role handlowe na Bank of America Merrill Lynch przez prawie cztery lata, Barclays Capital przez jeden rok, a JP Morgan przez trzy lata. W szczególności spędzał również prawie siedem lat w Lehman Brothers w kilku ról, w tym w przyszłości i opcjach.

“Monitorowanie proaktywne, ocena wydajności w czasie rzeczywistym, elastyczna Dostosowywanie i ciągłe doskonalenie to kluczowe elementy bezkonkurencyjnego doświadczenia wykonania algo, i to właśnie dążymy do dostarczenia wraz z naszą najnowocześniejszą technologią handlową “- powiedział Zhou.

Badań Bestex zapewnił 5 milionów dolarów w finansowaniu w rundzie LED przez QC Ventures na koniec ubiegłego roku i od tego czasu uruchomił pakiet nowych algorytmów do handlu futures w lutym w tym roku.

Zhou’s wimtacji podąża za dwoma innymi dodatkami seniorami do firmy w tym roku, o ile wygląda na rozszerzenie jego oferty klienta.

David Conner, dawne Citi, Lehman Brothers i JP Morgan, a John King, dawny LIFILNET, zostali mianowani jako dyrektorzy zarządzający dla zespołu usług klienta dostawców platformy algorytmicznej w USA.

Post JP Morgan Electronic Exectons Exec odchodzi do badań BESTEX, aby udać się do wykonywania w handlu wydawał się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*