JP Morgan prowadzi 50 milionów dolarów rundy finansowania w firmie analizy inwestycyjnej

Główna » Sprzedaj stronę » JP Morgan prowadzi 50 milionów dolarów rundy finansowania w firmie analizy inwestycyjnej
Wysłany przez:
forex-generator

JP Morgan prowadzi 50 milionów dolarów rundy finansowania w firmie analizy inwestycyjnej JP MORGAN doprowadziło rundę Finansowanie serii B 50 milionów $ B na rynkach kapitałowych Platforma infrastruktury infrastruktury danych i inwestycji, Absi.

Bank inwestycyjny dołączył do innych nowych inwestorów w podnoszeniu funduszu, w tym papiery wartościowe Cytadeli, a także partnerów Pelion Venture, WNDRCO, Invesco Private Capital, Vanderbilt University i Kera Capital.

Istniejących inwestorów w platformie SVB Financial Group, DLA Piper, Dal Capital Capital, Kickstart Fundusz, First Capital Capital Partners i Preludium wzięli również udział w rundzie finansowania.

“Nasze strategiczne inwestycje w Aumini pozwoli firmie nadal wykorzystać imponującą trajektorię wzrostu” – powiedział Michael Elanjian, szef cyfrowych innowacji, korporacyjnej i inwestycyjnej Bank w JP Morgan.

uruchomionych w 2018 r. Animani analizuje dane do śledzić kluczowe prawa inwestycyjne, wydajność i pojawiające się wzorce inwestycyjne portfele. Od momentu uruchomienia jego flagowej platformy Aumni powiedział, że przeanalizował ponad 100 000 transakcji inwestycyjnych.

“Wzmocnienie infrastruktury do systematycznej przechwytywania krytycznych prywatnych danych firmy pomoże przynieść przejrzystość i płynność na te rynki, dostarczając korzyści dla szerszej gospodarki” dodał Jamil Nazarali, Global Head of Business Development w Cytadeli Securities.

Platformy danych kontynuowały Aby zwiększyć znaczący kapitał z głównych instytucji w ostatnich latach, ponieważ znaczenie analizy danych i kontroli nadal utrzymuje się na rynkach.

Specjalista danymi na bazie USA Maystreet uniósł 21 milionów dolarów w rundzie finansowania w ubiegłym roku, prowadzony przez kredyt Suisse Asset Następni inwestorzy kierownictwa, aby prowadzić rozwój produktu i globalizację platformy infrastruktury danych rynkowych w klasach aktywów.

JP Morgan również przeniósł się do dalszego rozszerzenia Platforma danych kupujących poprzez współpracę z TradingHub w maju wcześniej w tym roku, które zobaczą, że dodanie narzędzia, które pomaga firmom ocenę kosztów wykonania.

Post JP Morgan prowadzi 50 milionów dolarów rundy finansowania w firmie analizy inwestycyjnej wydawało się najpierw w handlu.

.