Jupiter Asset Management promuje od wewnątrz dla nowego szefa handlowego

Główna » Kup stronę » Jupiter Asset Management promuje od wewnątrz dla nowego szefa handlowego
Wysłany przez:
forex-generator

Jupiter Asset Management promował jeden z nich w roli szefa handlu, handel może ujawnić.

Mike Poole został powołany na stanowisko po odbyciu w Jupiter Asset Management przez prawie 18 lat.

pierwotnie dołącza do Jowisza w 2005 r. Jako dealer. Później przeniósł się do nowo utworzonego scentralizowanego biurka o stałym dochodzie w 2010 r., Aby rozpocząć handel wysoką rentownością, ocenę inwestycyjną, płetwy, stawki, obligacje zamienne, futures obligacji rządowych i FX.

Został awansowany na swoją najnowszą rolę szefa ds. Stałych dochodów w 2017 r. Przed dołączeniem do Jowisza w 2005 r. Poole spędził rok w Barclays Wealth jako kierownik portfela.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Mike podjął rolę naszego nowego szefa handlu”, powiedział Alison Hollingshead, dyrektor operacyjny Jupitera. Z niecierpliwością czekam na ściśle współpracę z nim, aby zapewnić doskonałe wrażenia handlowe dla naszych zespołów inwestycyjnych, proaktywnie zwiększając wartość za pomocą zestawu narzędzi technologicznych i danych. ”

Mówiąc w debacie w stylu Oxford na szczycie liderów o stałym dochodzie w październiku, Poole twierdził, że nadszedł czas, aby przerobić sposób wynagrodzenia po bilansie.

“Nasza zdolność do ustalenia, ile zapłacimy, można ograniczyć naturą handlu. Koszty alternatywne na fragmentarycznym rynku od lat jest cichym zabójcą zwrotu z inwestycji”, powiedział. “Nie możemy pozbyć się okazji Koszty, ale zwiększenie rozmów z analizą po handlu i zrozumieniem kosztów są niezbędne, ponieważ podchodzimy do nowej przejrzystości stałego dochodu. Mamy obowiązek powierniczy, aby rzucić światło na to, ile płacimy za bilans ”.

Zamiast tego zasugerował zastąpienie obecnego reżimu prowizją płacącą w sprawie handlu po handlu podstawa lub poprzez płaską miesięczną opłatę.

Post Jupiter Asset Management Promes od wewnątrz dla nowego szefa handlu pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*