Kanclerz w Wielkiej Brytanii ogłasza pokosy rynków hurtowych, aby \”przejąć wolności Brexitu”

Główna » Rozporządzenie » Kanclerz w Wielkiej Brytanii ogłasza pokosy rynków hurtowych, aby \”przejąć wolności Brexitu”
Wysłany przez:
forex-generator

Kanclerz Wielkiej Brytanii w skarbu Jeremy Hunt, 9 grudnia, ogłosił zestaw szerokich zmian na rynkach hurtowych w ramach reform Edinburgh.

Spośród około 30 reform zaprojektowanych w celu “wzrostu z turbodoładowania” w Wielkiej Brytanii, Skarb Państwa zobowiązał się do dostarczenia systemu regulacyjnego do 2024 r. W celu wsparcia skonsolidowanej taśmy i usunięcia “uciążliwych wymagań UE związanych z zasadami raportowania”.

Dzisiejsze propozycje mają na celu rozpoczęcie planów opublikowania mapy drogowej uchylenia i zreformowania prawa UE za pomocą uprawnień w ramach ustawy o rynku usług finansowych oraz do wprowadzenia ustawodawstwa wtórnego w celu wdrożenia reform rynków hurtowych.

W dokumencie konsultacyjnym dotyczącym przeglądu rynków hurtowych opublikowanych przez HM Skarb Państwa w dniu 1 marca HMT przedstawił swoje propozycje regulacyjne po Brexit. Wśród proponowanych zmian umożliwiono systematycznych internalizacyjnych na wykonywanie w Punkt środkowy między najlepszą ofertą i ofertą poniżej dużej skali (LIS), złomowaniem czapek z podwójnym objętością (DVC) i obowiązkiem handlu akcją (STO) oraz wdrożeniem jednego lub więcej skonsolidowanych taśm ”dla każdej klasy aktywów oraz dla klasy aktywów oraz dla klasy aktywów oraz dla klasy aktywów oraz dla przed- i postu przed i po post. -Trade Dane lub oba ”.

” Reformy Edinburgh wykorzystują nasze wolności Brexitu, aby zapewnić zwinny i domowy system regulacyjny, który działa w interesie Brytyjczyków i naszych firm ”, powiedział w piątek Hunt.

Reformy HMT ustanowiły również plany ustanowienia branżowej grupy zadaniowej w celu zbadania sprawy przejścia do ugody T+1, z wstępnymi ustaleniami, które zostaną opublikowane do grudnia 2023 r. Ogłoszenie dodano, że pełny raport i zalecenia zostaną wydane przez Grudzień 2024. Reformy obejmują również plany HMT do współpracy z organami regulacyjnymi i uczestnikami, aby przedstawić nowy rodzaj hurtowego miejsca rynku. Nowe miejsce działałoby na przerywaniu podstawa i działaj jako pomost między rynkami publicznymi i prywatnymi.

W innych krajach rząd potwierdził również, że rozpocznie przegląd “Zapewnienia badań inwestycyjnych w Wielkiej Brytanii, w tym skutków zasad odłączenia MiFID UE, które nie są stosowane na wiodących rynkach, takich jak USA”.

“To jest za mało, za późno”, powiedział dyrektor generalny ds. Resekcji Mike Carrodus. “Przepisy skłoniły menedżerów aktywów, aby przestali pobierać koszty badań klientom funduszu emerytalnego i nie mogą teraz wrócić do nich i powiedzieć:” W rzeczywistości rząd Wielkiej Brytanii powiedział, że byłoby dobrze, gdybyśmy mogli to wszystko opłacić z powrotem Ty, czy to w porządku?! ‘ Jest to szczególnie prawdziwe w strasznym roku inwestowania dla większości firm. ”

Kanclerz po Wielkiej Brytanii ogłasza, że ​​zmiany rynków hurtowych zmiany “przełomowe wolności Brexitu” pojawiły się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*