Kapitał Sova wchodzi do administracji, twarze upadek finansowy wśród Rosji Zawiruj

Główna » Sprzedaj stronę » Kapitał Sova wchodzi do administracji, twarze upadek finansowy wśród Rosji Zawiruj
Wysłany przez:
forex-generator

hurtowy broker, kapitał Sova, weszła do administracji specjalnej i stoi przed upadkiem finansowym z powodu sankcji umieszczonych na Rosji w ostatnim tygodniu.

jako dostawca usług handlowych i wykonawczych, w tym ułatwiający dostęp do rynków rosyjskich, kapitał Sova jest silnie uzależniony od rosyjskiego biznesu i aktywów, pozostawiając go narażonym na różne sankcje umieszczone w regionie przez instytucje na całym świecie w odwetu do jego inwazji Ukraina.

Po dokonaniu oceny swojej sytuacji i zawarcia, że ​​był “niewypłacalny”, dyrektorzy Sova Stolicy stosowali w celu uzyskania specjalnych administratorów powołanych do pomocy im spełnić zobowiązania do klientów i kontrahentów.

UK Organizacja Prowadzona w Wielkiej Brytanii (FCA) ogłoszono 3 marca Sąd wyznaczył David Philip Soden, Ian Colin Wormleighton i Stephen Browne jako wspólnych administratorów.

Trzy wyznaczone osoby Oceń klientowe aktywa pieniężne i aresztowe posiadane przez firmę, aby potwierdzić jego stanowisko, a następnie zwrócić go do klientów zgodnie z prawem, jednak koszty związane z tym procesem zostaną odjęte z tej sumy.

“Będziesz świadomy, że kapitał Sova przeżywa pewne kwestie płynności wynikające z nietypowych okoliczności obecnie istniejących – powiedziała kapitał Sova w oficjalnym oświadczeniu w czwartek.

“Jesteśmy zaangażowani w uczciwość przez cały czas i dążyć do ochrony interesów naszych klientów. W związku z tym, nasz planowanie awaryjne obejmuje rozsądne kroki wyprzedzające mające na celu zmniejszenie negatywnego wpływu na naszą działalność i klientów. Firma jest w otwartym i przezroczystym kontakcie z regulatorem – FCA – który jest dobrze świadomy problemów z płynnością, w obliczu firmy. ”

z wymianą Moskwy Przejdę do co najmniej 5 marca, kilku menedżerów aktywów zawieszonych w zakresie funduszy Rosji, w tym w Liontrust i JP Morgan Asset Management.

Skarb Państwa umieścił również zakaz inwestorów w Wielkiej Brytanii z udziałem transakcji z Centralnym Bankiem Federacji Rosyjskiej w dniu 28 lutego, podczas gdy Grupa Giełdy Papierów Wartouzcznych Londynu (LSEG) zatrzymał handel drugiego co do wielkości banku, VTB, w dniu 24 lutego.

Sankcje te były mocno odczuwane przez tych, których takie jak kapitał Sova, których przedsiębiorstwa polegają w dużym stopniu na regionie i dalsze ogłoszenia, takie jak to są nieuniknione na rynku w przyszłości.

Post Sova Capital przechodzi do administrowania, twarze upadek finansowy Wśród Rosji Zawirowania zawilił się najpierw na handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*