KIA grupy wypowiadają się przeciwko proponowanej skróconej sesji

Główna » Systemy obrotu » KIA grupy wypowiadają się przeciwko proponowanej skróconej sesji
Wysłany przez:
forex-generator

KIA grupy wypowiadają się przeciwko proponowanej skróconej sesji

dyrektor derywaty sprzedaży operatora JESTEŚMY grupy odrzucili propozycję ministra finansów USA, Stephen Mnuchin, aby skrócić czas na rynku zmienność rynku na tle pandemii коронавируса.

Sekretarz Skarbu USA Mnuchin poinformował, że spotkał się z banków i giełd, w tym New York stock exchange (NYSE), wzywając ich, aby skrócić czas transakcji, z uwzględnieniem konsekwencji коронавируса.

nie wszystkich giełd zgodził się z propozycją, i niektóre z nich zostały rzucone zaskoczenia komentarze Mnuchin na. JESTEŚMY Group opublikowała oświadczenie, z podkreśleniem wiadomość od swojego przełożonego, Terry ‘ ego Duffy, że “mniej niż godzinę nie ma sensu”.

“byliśmy bardzo zaskoczeni, aby usłyszeć, sekretarz Mnuchin mówią, że skontaktował się z Nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych w maksymalnie skróconej sesji, choć nie osiągnął jeszcze wszystkich środków pieniężnych rynkach akcji i kontraktów terminowych łącznie z CME Group i Насдак”, – powiedział Duffy.

“rynki finansowe mają kluczowe znaczenie dla zarządzania ryzykiem i zapewnienia na poziomie USA i globalnej gospodarki. Dlatego muszą pozostać otwarte, zwłaszcza podczas tego bezprecedensowego kryzysu”, – dodał on. “Skrócenie nas godzin nie zmniejszy zmienność. Raczej, to może rzeczywiście zwiększyć, ponieważ inwestorzy zwracają się w inne miejsca poza USA, kiedy zachodzące zdarzenia.”

w oświadczeniu JESTEŚMY grupy przedstawiono kroki, które mogą być używane na wszystkich rynkach do walki z podwyższoną zmiennością i spadek rynku. Pierwszy krok-to ustawić wyłączniki w nas zawierają 7% i 13% ogranicza brak, zamiast obecnych -7%, -13% i -20% poziomach. Drugi krok, aby zmusić notowanego na giełdzie fundusze (Etf), aby przestrzegać tych samych zasad przerywacz na innych rynkach.

STANY zjednoczone zgadzają się również z innych giełd i banków, że rynki muszą nadal pracować, stwierdzając, że nie zamierza ograniczać dnia handlowego.

“zamknięcie rynków nie zmieni główne przyczyny upadku rynku, by usunąć przezroczystość na nastroje inwestorów, a także ograniczyć dostęp inwestorów do swoich pieniędzy. To może tylko jeszcze bardziej pogorszyć obecny lęk rynku” – Stacy Cunningham, prezydent USA, napisał w poście na portalach społecznościowych.

JESTEŚMY potwierdził wcześniej w tym w tym miesiącu w tym, że ona zamknie go na parkiecie w Chicago, w jednym z pierwszych ważnych kroków w zamian za walkę z rozprzestrzenianiem się коронавируса. Na parkiecie zamknięte na koniec dnia roboczego w piątek 13 marca, i wszystkie towary sprzedawane na e-platformie handlowej JESTEŚMY .

w opublikowanym w środę, 18 marca 2020 11:40:36 +0000