Kredyt Suisse, aby wyjść z Prime Maklerage po stratach kapitałowych ArcheGOS

Główna » Sprzedaj stronę » Kredyt Suisse, aby wyjść z Prime Maklerage po stratach kapitałowych ArcheGOS
Wysłany przez:
forex-generator

Kredyt Suisse mówi, że wszystko oprócz Usługi Exit Prime po opadu z załamania zarządzania kapitałem ArcheGOS, który kosztował szwajcarski bank 5,5 mld USD i zmusiła hurtowy przegląd zarządzania ryzykiem w całym biznesie.

W dniu trzeciego kwartału zysków ujawniają, bank powiedział, że będzie teraz umieszczać zarządzanie ryzykiem w rdzeniu swojego banku i skupić się na “kulturze, która wzmacnia znaczenie odpowiedzialności i odpowiedzialności”.

Dwa mniejsze części Prime Services – dostęp do indeksu i APAC Delta One – pozostaną aktywne.

Ponadto, Kredyt Suisse zmniejszy jego długi czas trwania zorganizowane pochodne książki, jednocześnie wychodzą z około 10 non-rdzeniowych rynków rozwiązań handlowych, które uważa, że ​​wierzy, że doprowadzi do oczekiwanego Redukcja kapitału o wysokości 25% z 2020 r. W przyszłym roku.

Od stycznia w przyszłym roku, grupa zostanie zreorganizowana Cztery dywizje z “uproszczonym modelem” – zarządzanie bogactwa, bank inwestycyjny, szwajcarski bank i zarządzanie aktywami.

Nowa struktura przywództwa zostanie ogłoszona w najbliższej przyszłości, bank potwierdził.

Credit Suisse działał jako jeden z Najwięksi najlepsi brokerzy na świecie, ale przewyższył największe straty wszystkich banków uwikłanych w zarządzanie kapitałem ArcheGOS. Na ulicy było ponad 10 miliardów dolarów strat, z kredytem Suisse stanowią ponad połowę.

Raport z kancelarii Paul Paul Weiss, Rifkind i Warton podążając za rozwnającym się powtarzającym się powtarzającym się niepowodzeniem Credit Suisse, aby rozwiązać ciągłe czerwone flagi z potencjalnych limitów narażenia wprowadzonych na miejsce i zarządzać poziomami marginesem dołączonych do pozycji wymiany.

Od tego czasu, Akcjonariusze kredytowe Suisse prawie jednogłośnie zatwierdzili mianowanie dwóch nowych członków koncentrujących ryzyko Rady Dyrektorów W październiku, podczas gdy rynek czekał na najnowsze wiadomości ze Szwajcarskiego w swoim trzeciej kwartale zarobki.

“Jestem przekonany, że dzięki środkom, które ogłosiliśmy dzisiaj, będziemy lepiej umieszczeni, aby wykorzystać nasze mocne strony, kontrolować nasze ryzyko i dalsze budowanie łączności z podziałem zarządzania bogactwa, przynosząc cały nasz bank do wszystkich naszych prywatnych, korporacyjnych i Klienci instytucjonalni na całym świecie “- powiedział Thomas Gottstein, CEO Grupy.

w marcu 2021 r. Biuro rodzinne prowadzone przez Billa Hwang – Archeegos Capital Management Song w dwóch akcjach – ViacomBbs i Discovery – wzrosła, gdzie była w stanie zabezpieczyć Większość jego finansowania z kredytu Suisse, zgodnie z raportem przez Wall Street Journal.

, ponieważ cena akcji nie zaczęła spadać, wywołał margines, który nazywa się, że Archegos nie spełnił.

, które nastąpiło 20 miliardów dolarów ogień sprzedaż jako banki lub przynajmniej trochę z nich, rzucił się, aby sprzedać pozycje funduszu, aby zlikwidować gotówkę. Wraz z osiedleniem kurzu, kredyt Suisse zgłosił 5,5 mld USD strat związanych z Archegosem, a Nomura wyłożyła prawie 3 miliardy dolarów, a Morgan Stanley tuż poniżej 1 mld USD.

“Istnieje wiele sygnałów ostrzegawczych – w tym duże, utrzymujące się naruszenia limitów – przekonujące, że skoncentrowane, lotne i poważnie niedocenione pozycje wymiany stwarzały katastrofalne ryzyko dla [kredytowego Suisse]”, powiedział raport z Paul Weiss, Rifkind i Wartona “Jednak biznes, od menedżerów ryzyka biznesowego do globalnej głowy akcji, a także funkcji ryzyka, nie powiodło się, że nie powiodło się tych znaków, pomimo dowodów, że niektórzy ludzie odpowiedziały odpowiednio.”

Credit Suisse nie powiódł się odpowiedzią na “ciągłe” potencjalne narażenia narażenia na naruszenia przez cały rok i na początek 2021 r. Raport Dodano i podkreślono, że Credit Suisse zgodził się zmniejszyć domyślną szybkość marginesu Archeegosa na swapach do 7,5% z zastrzeżeniem pewnych warunków, po zastrzeżeniach z biura rodzinnego, że był w stanie uzyskać więcej konkurencyjnych stawek od Rival Prime Brokers.

Zgodnie z raportami, Credit Suisse dokonał tylko 17,5 mln USD od relacji z Archegos w poprzednim roku.

gdzie indziej, Nomura planuje zamknięcie swoich firm maklerskich gotówkowych w USA i Europie, radzenie sobie z dużym ciosem do swoich globalnych ambicji.

Chociaż Credit Suisse nosi ciężarówkę upadku, istnieje wiele szerszych konsekwencji dzieje się zarówno dla funduszy hedgingowych, jak i innych głównych brokerów.

Aby uzyskać więcej informacji na temat opadu załamania zarządzania kapitałem ArcheGOS, przeczytaj naszą funkcję tutaj.

Poste Credit Suisse do wyjścia Prime Maklerage Po pierwszym pojawił się straty kapitałowe ArcheGOS w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*