Kredyt Suisse będzie kierował klientami Prime Services do BNP Paribas w głównym zamachu na brzeg francuski

Główna » Sprzedaj stronę » Kredyt Suisse będzie kierował klientami Prime Services do BNP Paribas w głównym zamachu na brzeg francuski
Wysłany przez:
forex-generator

Kredyt Suisse podpisał umowę skierowaną z BNP Paribas dla swoich najlepszych usług i instrumentów pochodnych oczyszczający klientów po wyjściu z biznesu w ogromnej wygranej dla francuskiej grupy bankowej.

BNP Paribas został napędzany na najwyższym poziomie najlepszych brokerów w 2019 r., Kiedy go znajdował klientów Deutsche Banku, który stanowił około 200 miliardów dolarów w aktywach, co pozwala na konkurowanie z polubami Goldman Sachs, JP Morgan i Morgan Stanley.

Klienci Klienci Prime Services Credit Suisse reprezentuje duży dobrodzony dla BNP Paribas w swoich wysiłkach, aby nadal rozwijać działalność, która przeszedł istotne zmiany w ciągu ostatniego roku.

Rozszerzona jednostka została zaplanowana na początku tego roku, w którym firma korporacyjna i bankowa inwestycyjna przyspiesza rozwój przedsiębiorstw kapitałowych, z najlepszymi usługami, aby stać się bardziej ściśle związani z jego egzemplarz maklerski dalej rosną franczyzę.

“Credit Suisse będzie wspierać klientów, ponieważ wybierają wybór alternatywnych dostawców usług głównych,” powiedział BNP Paribas w oświadczeniu. “Czy klienci powinni skorzystać z porozumienia odwoławczego między BNP Paribas i Credit Suisse, będzie usprawniony Proces w miejscu, aby ułatwić im uzyskiwanie najlepszych usług z BNP Paribas, pod jego warunkami. ”

Credit Suisse ogłosiło w zeszłym tygodniu W zeszłym tygodniu wszyscy byliby wszyscy wyjście z Prime Services po opadaniu z upadku Managemii Kapitałowej Archeegos, która kosztowała szwajcarskie 5,5 mld USD i wymusiła hurtowy przegląd zarządzania ryzykiem w całym biznesie.

W dniu trzeciego kwartału zysków ujawniają, bank powiedział, że postawiłoby teraz zarządzanie ryzykiem w rdzeniu swojego banku i skupić się na “kulturze, która wzmacnia znaczenie odpowiedzialności i odpowiedzialności”.

dwa mniejsze Części Prime Services – dostęp do indeksu i APAC Delta One – pozostaną aktywne.

Ponadto, Kredyt Suisse zmniejszy jego długi czas trwania książki zorganizowane zorganizowane pochodne, przy jednoczesnym wychodzeniu z około 10 non-rdzeni globalnych rynków rozwiązań handlowych, które uważa, że ​​wiara doprowadzi do oczekiwanej redukcji kapitałowej o 25% z 2020 r. W przyszłym roku.

Od stycznia w przyszłym roku Grupa zostanie zreorganizowana na cztery dywizje z “uproszczonym modelem” – Zarządzanie bogactwem, bankiem inwestycyjnym, szwajcarskim bankiem i zarządzaniem aktywami.

Post Credit Suisse będzie kierować klientów dla BNP Paribas W głównym zamachu na brzeg pojawił się najpierw w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*