Kredyt Suisse do zapłaty 1,5 miliona dolarów za awarie raportowania danych wymiany

Główna » Rozporządzenie » Kredyt Suisse do zapłaty 1,5 miliona dolarów za awarie raportowania danych wymiany
Wysłany przez:
forex-generator

Kredyt Suisse zapłaci karę 1,5 miliona dolarów po amerykańskich instrumentach pochodnych Watchdog znalazł trzech zarejestrowanych dealerów swapowych zgłaszanych niedokładnych danych swapowych przez okres pięciu lat.

KOMISJA TOWARÓW US TOWARÓW I FUCZSÓW (CFTC) stwierdził, że błąd sprawozdawczy, który był spowodowany przez pojedynczy problem w silniku sprawozdawczym, wpłynął na prawie 91% stanowisk swapowych redaktorów Banku, a 14% ich ogólne swapy raportowane.

Ponieważ staje się tymczasowo zarejestrowanymi dealerami swap, CFTC powiedział, że trzy podmioty nie zgłosiły transakcji “codziennego” transakcji wymiany podczas zgłaszania repozytorium dealera wymiany między 2013 a 2018. Zamiast tego zgłosili wartość nominalną mark-na rynku podstawowego kapitału własnego.

Regulator dodał, że jednostki Credit Suisse odkryły błąd sprawozdawczy, który wpłynął na około 22 miliony wiadomości Repozytorium w październiku 2018 r. I rozwiązał problem o połowy grudnia w tym samym roku. Rekord historyczny niedokładnych raportów został również skorygowany w sierpniu 2020 r.

Kilka innych głównych respondentów podlegało karach dla podobnych niepowodzeń sprawozdawczych w ciągu ostatnich kilku lat. W czerwcu ubiegłego roku Niemcy Deutsche Bank zapłacił 10 milionów dolarów rozliczeniowych w przypadku awarii raportowania swapu po przerwie platformy w 2016 r. I domniemana aktywność fałszowania, która miała miejsce w 2013 r.

w Europie, ostatni raport Grupy ACA stwierdził, że prawie wszystkie firmy były Nieprawidłowo zgłaszanie transakcji pochodnych, z 87% firm nie zdaje sobie sprawy z problemu. Niestandardowe podejście do raportowania regulacyjnego doprowadziło do zamieszania ierrorysin przeszłości.

w marcu 2020 r., Kilka głównych stowarzyszeń handlowychbandedtogetherto publikuje zestaw wytycznych w standaryzacji raportowania transakcji pochodnych w ramach regulaminu sprawozdania w celu przeciwdziałania awariom raportowania.

Post Credit Suisse do zapłaty 1,5 miliona dolarów na awarie raportowania danych Swap pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*