Kredyt Suisse do zapłaty 1,5 miliona dolarów za awarie raportowania danych wymiany

Główna » Rozporządzenie » Kredyt Suisse do zapłaty 1,5 miliona dolarów za awarie raportowania danych wymiany
Wysłany przez:
forex-generator

Kredyt Suisse do zapłaty 1,5 miliona dolarów za awarie raportowania danych wymiany Kredyt Suisse zapłaci karę 1,5 miliona dolarów po amerykańskich instrumentach pochodnych Watchdog znalazł trzech zarejestrowanych dealerów swapowych zgłaszanych niedokładnych danych swapowych przez okres pięciu lat.

KOMISJA TOWARÓW US TOWARÓW I FUCZSÓW (CFTC) stwierdził, że błąd sprawozdawczy, który był spowodowany przez pojedynczy problem w silniku sprawozdawczym, wpłynął na prawie 91% stanowisk swapowych redaktorów Banku, a 14% ich ogólne swapy raportowane.

Ponieważ staje się tymczasowo zarejestrowanymi dealerami swap, CFTC powiedział, że trzy podmioty nie zgłosiły transakcji “codziennego” transakcji wymiany podczas zgłaszania repozytorium dealera wymiany między 2013 a 2018. Zamiast tego zgłosili wartość nominalną mark-na rynku podstawowego kapitału własnego.

Regulator dodał, że jednostki Credit Suisse odkryły błąd sprawozdawczy, który wpłynął na około 22 miliony wiadomości Repozytorium w październiku 2018 r. I rozwiązał problem o połowy grudnia w tym samym roku. Rekord historyczny niedokładnych raportów został również skorygowany w sierpniu 2020 r.

Kilka innych głównych respondentów podlegało karach dla podobnych niepowodzeń sprawozdawczych w ciągu ostatnich kilku lat. W czerwcu ubiegłego roku Niemcy Deutsche Bank zapłacił 10 milionów dolarów rozliczeniowych w przypadku awarii raportowania swapu po przerwie platformy w 2016 r. I domniemana aktywność fałszowania, która miała miejsce w 2013 r.

w Europie, ostatni raport Grupy ACA stwierdził, że prawie wszystkie firmy były Nieprawidłowo zgłaszanie transakcji pochodnych, z 87% firm nie zdaje sobie sprawy z problemu. Niestandardowe podejście do raportowania regulacyjnego doprowadziło do zamieszania ierrorysin przeszłości.

w marcu 2020 r., Kilka głównych stowarzyszeń handlowychbandedtogetherto publikuje zestaw wytycznych w standaryzacji raportowania transakcji pochodnych w ramach regulaminu sprawozdania w celu przeciwdziałania awariom raportowania.

Post Credit Suisse do zapłaty 1,5 miliona dolarów na awarie raportowania danych Swap pojawił się najpierw w handlu.

.