Krytych reżimu otwartym systemem dostępu do pochodnych w najnowszej rozbieżności regulacyjnej

Główna » Rozporządzenie » Krytych reżimu otwartym systemem dostępu do pochodnych w najnowszej rozbieżności regulacyjnej
Wysłany przez:
forex-generator

_IMG0_The UK potwierdziły plany osypienia reżimu otwartego dostępu skierowanego do zwiększenia konkurencji w transgranicznych instrumentach pochodnych i rozliczanie w najnowszym znaku rozbieżności regulacyjnej z UE POST-Brexit.

Decyzja podlega przeglądowi reżimu otwartego dostępu przez Skarb Państwa w grudniu do oceny jego przydatności na rynki Wielkiej Brytanii, ponieważ nie mają już wpływu na jurysdykcję rozporządzenia UE.

W ramach reżimu, miejsca handlowe i domy rozliczeniowe mogą umożliwiać niedyskryminacyjny dostęp do swoich usług, co oznacza, że ​​przedsiębiorcy mogą handlować przyszłością na wymianie i oczyścić go w centralnym kontrahenta (CCP) należącym do odrębnej grupy.

Wielka Brytania była w dużej mierze na korzyść zasad z Londyńskim opartym na LANDINGHORE LCH już obsługującym otwarty model dostępu. Jednak inne elementy rozliczeniowe, takie jak Eurex i Lód, działają pod względem pionowego modelu To pochodne wymienione na ich wymianach muszą być wyczyszczone przez własne CCP.

Wdrożenie otwartego dostępu zostało trafione przez kilka opóźnień. W czerwcu Parlament Europejski potwierdził reżim byłby opóźniony przez rok do 2021 r. Tylko dwa tygodnie, zanim wynika z nałożenia z powodu zakłóceń spowodowanych przez pandemię koronawirus.

“HM Skarbu Państwa stwierdził, że otwarty reżim dostępu do ETDS, który był pierwotnie zaprojektowany w celu poprawy transgranicznych rynków kapitałowych w UE, nie nadaje się w kontekście tylko w Wielkiej Brytanii” – powiedział Skarb Państwa HM w swoim oświadczeniu.

Skarb Państwa dodał reżim otwartego dostępu pozostanie na miejscu na kapitał własny i nad bodźmią instrumentami pochodnymi, i że przeprowadzi szerszy przegląd hurtowych rynków finansowych w celu zwiększenia przyszłej otwartości i konkurencyjności.

“To orzeczenie dalsze dowody negatywnych konsekwencji Wielkiej Brytanii pozostawiając UE. Wielka Brytania była pierwotnie Wszystko na otwarty dostęp, umożliwiający uczestnikom rynku w zakresie wymiany instrumentów pochodnych, swobodę wyboru do rozliczenia umów “Vuk Magdelinic, dyrektor generalny overbond, skomentował rozwój.

“Jednakże z Brexitem, a także pomimo zalet takich reżimu w Europie z swobodnej perspektywy przepływowej, Skarb Państwa niewątpliwie postrzegał go w dużej mierze unieważnione, gdy wdrożono na samodzielnym krajowym zasadzie”.

Decyzja o usunięciu otwartego dostępu jest najnowszym ruchem w serii rozbieżności regulacyjnych w Wielkiej Brytanii z dala od prawa UE po Brexit. W kwietniu Kanclerz Wielkiej Brytanii określa ambitne reformy rynków kapitałowych, które obejmowały usunięcie czapki podwójnej objętości (DVC) odnoszące się do Dark Trading i obowiązek handlu akcji.

O ile w zeszłym tygodniu potwierdził, że niektóre zasady badań i najlepsze wymogi dotyczące sprawozdawczości wykonania w ramach MiFID II mogą być osiowe w Wielkiej Brytanii.

Post. Krytych reżim otwartych reżimu dostępu do pochodnych w najnowszej rozbieżności regulacyjnej pojawił się najpierw w handlu.

.