LCH CDSClear uruchamia us credit index options clearing LCH CDSClear launches US credit index options clearing LCH CDSClear launches US credit index options clearing LCH

forex-generator

The London Stock Exchange Group clearinghouse LCH poszedł na żywo z usa opcji indeksu kredytowego rozliczeń za pośrednictwem działalności LCH CDSClear. 

LCH powiedział, że był pierwszym, który oferuje rozliczanie opcji indeksu kredytowego już w 2017 r., a niedawna ekspansja obejmuje indeks swapów ryzyka kredytowego (CDX) o ratingu inwestycyjnym 5Y i indeksy CDX o wysokiej wydajności 5Y.

Rozszerzenie obejmuje jeden miesiąc, dwa miesiące i trzy miesiące wygasa na seriach CDX.IG 5YR OTR i OTR-1 oraz CDX.HY 5YR OTR i OTR-1.

“JP Morgan ma wieloletnie zaangażowanie w handel opcjami indeksu kredytowego USA i rozliczanie oferuje znaczne korzyści dla klasy aktywów, w tym dodatkowe możliwości kompetingu do zarządzania ryzykiem portfeli”, Aymeric Paillat, globalny szef indeksu kredytowego i handlu opcjami w JP Morgan skomentował rozpoczęcie. “Dzisiejsze ogłoszenie otwiera również drzwi dla większej liczby uczestników handlu produktem.”

Wiadomości następuje szereg nowych członków rozliczeń klienta dla swapów ryzyka kredytowego w LCH przez cały ten rok, takich jak Bank of America i Morgan Stanley.

Morgan Stanley wszedł na żywo z LCH do rozliczeń klienta za pośrednictwem CDSClear w lipcu. Niedawno w październiku, Bank of America wyczyszczone swój pierwszy handel z Aegon po przejściu na żywo z klienta rozliczeń w LCH CDSClear.

“LCH był pierwszym CCP, który wyczyścił opcje indeksu kredytowego w 2017 r., a my z powodzeniem zbudowaliśmy znaczną płynność w produkcie, z ponad 64 mld EUR iTraxx opcje rozliczone w 2020 r.”, powiedział Frank Soussan, globalny szef CDSClear i EquityClear w LCH.

“Cieszymy się, że mamy silne wsparcie ze strony dealerów w zakresie opcji rozliczeń, a dodanie tych indeksów cdx o wysokiej wydajności i jakości inwestycyjnej CDX jest znaczącym ulepszeniem naszej oferty, uzupełniającym szeroki zestaw wyczyszczonych produktów, które już oferujemy.”

Post LCH CDSClear uruchamia us credit index options clearing pojawił się jako pierwszy na HANDLU.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*