LCH dodaje euro repo do modelu usuwania spoczynku

Główna » Kup stronę » LCH dodaje euro repo do modelu usuwania spoczynku
Wysłany przez:
forex-generator

LCH rozszerzył zakres swojego modelu rozliczeniowego Repo Side Side, RepoClear, aby uwzględnić wyczyszczenie długu euro.

Użytkownicy KUP-SIDE MODEL MODEL MODELS może teraz przejrzeć na 13 euro rynków długów, a koszyk Tri-Party Tri-Party Service Repo, € GCPlus, a na LCH SA, jego Continental Europe Clearing House, budynek na schemacie pierwotnie uruchomionym w 2017 roku .

Clearinghouse potwierdził, że TradeWeb stał się pierwszym miejscem handlowym, aby zapewnić dostęp do modelu sponsorowanego w LCH SA.

Model sponsorowany opiera się na otwartym dostępie i pozwala na firmy po stronie internetowej, aby uzyskać dostęp do RepoClear poprzez sponsoring, dzięki czemu bank agent zapewnia im wsparcie, w tym ułatwiające płatności marginesowe i zapewniając domyślne składki funduszy na transakcje.

LCH Ostatnio rozszerzył listę firm kukurnących kwalifikujących się do modelu sponsorowanego sponsorowanego w czerwcu, dodając regulowaną inwestycję Fundusze, w tym autoryzowane wyznaczone firmy inwestycyjne, zaufanie jednostkowe i wspólne środki umowne na listę.

“Ten model pozwoli nam zaoferować jeszcze szersze rozliczenie dla naszych klientów, które są teraz w stanie uzyskać dostęp do obligacji rządu Euro LCH,” powiedział Nicky Parsons, szef produktu do stałego dochodu Prime Maklerage, Europe, w środku Wschód, a Afryka (EMEA) w Societe Generale.

“Jest to również pozytywne przeniesienie zarządzania ryzykiem: dywersyfikacja członków CCP i zwiększenie pojemności rynku Repo, bardziej ogólnie”.

Post LCH dodaje Euro Repo do modelu rozliczeniowego spoczynkowego pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*