LIFICNET łączy brzeg i banki na nowe zagadnienia w ramach dalszej ekspansji podstawowej oferty

Główna » Kup stronę » LIFICNET łączy brzeg i banki na nowe zagadnienia w ramach dalszej ekspansji podstawowej oferty
Wysłany przez:
forex-generator

Instytucjonalna sieć handlowa TP ICAP, LIFICNET, uruchomiła nową funkcję bezpośrednio łączącą brzeg i banki w ramach dalszej ekspansji jego podstawowej oferty.

Nowa funkcja umożliwia inwestorom korzystanie z OEM do łączenia się z komunikacją z bankami syndykatów w ramach procesu budowania książki przed obliczeniem jest wyceniane lub przydzielone.

Rozwój opracowywanych na ostatnich limitnikowych rynkach pierwotnych oferty rozpoczętej we wrześniu i mające na celu dostarczanie end-to-end Elektryfikację cyklu handlu wiązania.

rynków pierwotnych LIVICNET umożliwia konfigurację wiązań w wczesnych etapach procesu syndykacji przez OMS lub EMS. Sieć handlowa instytucjonalna powiedział, że najnowszy dodatek pozwoliłby na zatwierdzenie i bezpośrednio wysyłać zamówienia do syndykatu banków.

Charles River Development (CRD) jest potwierdzany jako jeden z pierwszych, aby wykorzystać nową funkcję.

“Wczesne dostarczanie kluczowych informacji wokół nowej emisji obligacji pozwoliło nam zdobyć tę obligację zorganizowaną w naszym OMS znacznie wcześniej, ułatwiając bardziej efektywną współpracę między naszym zespołem inwestycyjnym a biurkiem handlowym” – powiedział Paweł Squiress, szef EMEA Equity Handlowanie i Henley Stały dochód w Invesco Asset Management.

“Więcej komunikacji elektronicznej z grupą syndykatów zwolni na nas cenną czas i zasoby.”

Rynki pierwotne LIVICTNET jest zintegrowane z istniejącym zastosowaniem stałym obrotu dochodowego LIVICTNET, dając użytkownikom handlu i nie-handlowi, pulpit nowych ogłoszeń nowych problemów.

użytkowników może handlować nowe zagadnienia w europejskim stopniu inwestycji, wysokiej wydajności i wschodzących rynkach obligacji zarówno w Europie, jak i USA.

“Dzisiejsze ogłoszenie przybliża nam kolejny krok do realizacji naszej wizji, aby elektronizować pełny cykl życia obligacji”, powiedział Mark Russell, Globalna głowa stałego dochodu w Lightnet.

“Chcemy poprawić ekosystem rynków kapitałowych dla wszystkich uczestników i jesteśmy otwarci na współpracę z istniejącymi i pojawiającymi się dostawcami technologii w tej przestrzeni. Nasza praca z Charles River naprawdę istnieje potrzebę interoperacyjności.

Post Lowernet łączy BUK-SIDE i banki dla nowych problemów w ramach dalszej podstawowej ekspansji podręcznika pojawił się najpierw w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*