Liquidnet powołuje program sprzedaży sprzedaży wykonawczej do lidera Americas portfolio trading

forex-generator

Liquidnet powołuje program sprzedaży sprzedaży wykonawczej do lidera Americas portfolio tradingInstitutional sieci handlowej i ciemny operator basen Liquidnet wyznaczył John Emmert, 20-letni program sprzedaży i handlu wykonawczego na czele swoich operacji handlowych dla Obu Ameryk.

Emmert dołącza do działu handlowego tylko agencji w ramach grupy usług wykonawczych i ilościowych Liquidnet (EQS), która koncentruje się na strategiach algorytmicznych, analityce i modelach ilościowych.

W swojej nowej roli, będzie odpowiedzialny za wysoki dotyk i handel portfelem w Obu Amerykach, koncentrując się na łączeniu analityki w czasie rzeczywistym w całym programie algorytmicznym i możliwościach handlu pojedynczych akcji, aby stworzyć “nowe doświadczenie handlowe”.

Dołącza do Liquidnet z ponad 20-letnim doświadczeniem w handlu sprzedażowym, ostatnio pełniąc funkcję szefa globalnej sprzedaży i handlu programami w Virtu Financial od 2019 roku.

Emmert spędził również ponad 10 lat w Deutsche Bank jako dyrektor globalnej grupy sprzedaży i handlu programów oraz w wysokiej sprzedaży dotykowej i roli handlowej w ITG, Societe Generale, SIG i BNP Paribas.

Jego nominacja wynika z niedawnego zaangażowania Liquidnet w rozwój rozwiązań wykonawczych w regionie Ameryki.

“W miarę jak rozszerzamy nasz model wysokiego zasięgu dotykowego, doświadczenie Johna po stronie kupna, wraz z jego silnymi relacjami branżowymi będzie kluczowym wyróżnikiem w połączeniu z naszymi produktami i rozwiązaniami do wykonywania danych w czasie rzeczywistym i analizą”, powiedział Mike Capelli, szef działu realizacji i usług ilościowych, w Obu Amerykach, w Liquidnet, do którego Emmert będzie raportować bezpośrednio.

Liquidnet uruchomił swoją jednostkę EQS w 2014 r. w celu pozyskannia bardziej zróżnicowanych form płynności i spełnienia najlepszych celów w zakresie realizacji dla klientów.

Post Liquidnet powołuje program handlu sprzedaży wykonawczej do lidera handlu portfelem Ameryki pojawił się pierwszy na HANDLU.