LiTDX: Ostatnia szansa na głosowanie na nagrody po stronie kupna

Główna » Kup stronę » LiTDX: Ostatnia szansa na głosowanie na nagrody po stronie kupna
Wysłany przez:
forex-generator

LiTDX: Ostatnia szansa na głosowanie na nagrody po stronie kupnaMarket uczestników ma do końca dzisiejszego, aby złożyć swoje głosy na Liderów w Handlu: Digital Experience (LiTDX) Buy-side nagrody.

TRADE z radością informuje, że odnotowano rekordowy udział w konkursie LiTDX Buy-side awards, we współpracy ze Szwajcarską Giełdą Papierów Wartościowych, a nominowani do tej pory otrzymali ponad 9500 głosów od uczestników z branży.  

Listy kandydatów do każdej z sześciu kategorii zostały sporządzone przez zespół redakcyjny TRADE i Szwajcarskiej Giełdy Papierów Wartościowych, który wspólnie dokona przeglądu i zatwierdzenia zwycięzców po oficjalnym zamknięciu głosowania dzisiaj. 

Zwycięzcy każdej z sześciu kategorii zostaną ogłoszeni podczas specjalnej prezentacji cyfrowej w ramach LiTDX w dniu 26 lutego. 

“Szwajcarska Giełda Papierów Wartościowych jest dumnym sponsorem nagród LiTDX Buy-side. Uznaje jakość i doskonałość – elementy, które są częścią naszego DNA w całym łańcuchu wartości papierów wartościowych”, powiedziała Jennifer Hlad, szefowa sprzedaży akcji w Wielkiej Brytanii i Irlandii na Szwajcarskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. “Cieszymy się na kontynuację naszej stałej współpracy ze społecznością Buy Side, wraz ze wszystkimi innymi zainteresowanymi stronami w naszej branży.”

LiTDX będzie świętować flagowy liderów TRADE w ceremonii wręczenia nagród, jak nigdy dotąd. Pełna lista nominacji do litdx algorithmic trading, EMS, Editors’ Choice i Buy-side awards jest dostępna w zakładce Nagrody na naszej stronie wydarzenia. 

Klick tutaj głosować na zwycięzców Buy-side! 

Post pojawiła się jako pierwsza w the TRADE.