LSEG rozszerza ofertę wielopasmową po handlu z akwizycją Acadia

Główna » Kup stronę » LSEG rozszerza ofertę wielopasmową po handlu z akwizycją Acadia
Wysłany przez:
forex-generator

Londyńska grupa giełdowa (LSEG) przeprowadziła się, aby rozszerzyć swoje możliwości w zakresie usług po handlu z wieloma aspektami wraz z nabyciem Acadii.

Warunków finansowych wokół transakcji nie zostało ujawnione, a umowa pozostaje podlegająca zatwierdzeniu regulacyjnym.

Acadia zapewnia usługi zarządzania ryzykiem, marginesem i zabezpieczeniem dla niejasnych rynków instrumentów pochodnych. LSEG zajmuje mniejszościowy udział w firmie od 2018 r.

Wymiana stwierdziła, że ​​transakcja wzmocni “zapewnienie odpornej i systemowo ważnej infrastruktury rynku finansowego”.

Powtórzyło również obsługę modelu otwartego dostępu. Po zakończeniu, po zakończeniu. Acadia będzie częścią oddziału LSEG po handlu, a CEO, Chris Walsh, zgłosił Daniela Maguire’a, szefa grupy po handlu, LSEG.

“Przejęcie Acadii jest częścią strategii LSEG w celu zwiększenia i rozwoju naszego multi-asset Oferta po kompromis dla niejasnej przestrzeni pochodnych ” – powiedział Maguire.

“Nasi klienci szukają więcej sposobów optymalizacji swoich zasobów finansowych, a usługi Acadii umożliwiają znaczną wydajność zarządzania ryzykiem, marginesem i zabezpieczeniem. Nie mogę się doczekać współpracy z Chrisem i zespołem w Acadii, aby kontynuować innowacje i napędzać efektywność i napędzanie efektywności. Krajobraz pochodnych. ”

w tym roku zostało przejęte ciężkie dla LSEG, które nabyło również dostawcę rozwiązań rynkowych Maysstreet w maju i dostawcy technologii handlowych Tora w lutym. Wymiana wygrała również zezwolenie z Urzędu ds. Rynków Konkursowych (CMA) w zeszłym miesiącu za przejęcie kwantyczne.

Oferty po przełomowym przejęciu Refinitiv 27 miliardów dolarów na początku ubiegłego roku.

Post LSEG rozszerza ofertę wielopasmową po przejęciu Acadia.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*