LSEG Tarczy Eksystemy inwestycyjne końcowe dzięki nabyciu Tora

Główna » Technologia » LSEG Tarczy Eksystemy inwestycyjne końcowe dzięki nabyciu Tora
Wysłany przez:
forex-generator

Grupa Giełdy Papierów Wartouzcznych Londynu (LSEG) chce świadczyć usługi, które obejmują cały cykl życia inwestycji, a ostatnio ogłoszony nabywanie Tora jest ustawiony na podłączenie pozostałych szczeliny stojących w drodze.

Ogłoszony w lutym, transaktuje wymianę z powrotem cool 325 milionów dolarów i rozszerzy nawet dalsze rosnące imperium zgromadzenie pod prestiżowym parasolem.

Przemówienie do handlu, szefem Grupy LSEM Rozwiązania handlowe i bankowe stwierdziły, że przejęcie podawane do jego strategicznego celu budowania ekosystemu końcowego, dając mu dostęp do nowych klas aktywów i możliwości obrotu outsourcud.

“Jedną z kluczowych zasad naszej strategii w ramach rozwiązań handlowych i bankowych jest zbudowanie OEMS końcowej przepływu pracy, organicznie i nieorganicznie” mówi Berry.

LSEG ma wiele istniejących aktywów w tym przestrzeń już w tym Redi, Alphessk, AUTEX i jego sieć Fix, ATR ale kluczową rzeczą dla jagody zmniejszyła fragmentację między tymi systemami i kontynuowała rozszerzenie ekosystemu LSEG, który również widział dodanie dostawcy usług refinitiv i optymalizacji portfolio, kwantowych, w przejęciach, które pozbawione ubiegłego roku.

Aby uzyskać lepszą frazę – to naprawdę tak bolesne, aby pisać, ponieważ jest to czytanie – instytucje, w szczególności tych na boku, szukają jednego przystawki pojedynczego dostawcy dla ich stosu technologii, dane oraz usługi wykonawcze. Nie chcą, że pięciu dostawców i LSEG wiedzą o tym. Wymienia globalnie uznają to, o czym świadczy ciąg ostatnich przejęć mających na celu dywersyfikację ich oferty, aby pomieścić wszystkich potrzeb uczestników.

“LSEG jest już domyślnym dostawcą wielu klientów, ale niekoniecznie we wszystkich klasach aktywów. Jednak nabycie Tora znacznie zwiększy szerokość naszej oferty – dodaje jagody. “Myślę, że” At-Trade “Funkcjonalność – gdzie ma miejsce faktyczne wykonanie – jest naprawdę lepką częścią przepływu pracy. Chcemy zapewnić pełną infrastrukturę końcową, skupiając się na zapewnieniu skutecznego wykonania.”

Dostawca Systemów handlowych przynosi rozległą sieć instytucji bok-bocznych do stołu, a tym, Berry wyjaśnia, był kluczowy przy wyborze go jako propozycji nabycia. Oferuje również silną obecność w Azji, dodaje i jego silną obecność W Japonii będzie strategiczne znaczenie do wymiany na późniejszym etapie.

“Jest to ustalona działalność, w optymalnej pozycji pod względem podstawy klienta i zdolności technologicznej”, mówi. “To z pewnością jeden z najtrudniejszych wyzwań, uzyskiwanie łączności w punktach końcowych, ponieważ jeśli nie masz klientów, końcowe punkty nie chcą się z tobą łączyć, ale zdobyć klientów, musisz mieć punkt końcowy łączności, więc jest trochę sytuacji kurczaka i jaj. ”

Outsourcud Trading

Outsourcing handlowiec nadal zbierał moment na rynkach w ciągu ostatnich kilku lat, zwłaszcza wraz ze stroną kupującą, a nabycie Tora da LSEG w tym rosnącego segmencie przemysłu, wypełniając inny brakujący kawałek puzzli końcowej.

“Wymiana zdecydowanie próbują zbliżyć się do swoich klientów końcowych, po stronie buy i szukają technologii buy-bocznej, aby zbudować ten związek” – mówi dyrektor generalny Tora, Robert Dykes “. Przeprowadzka do obrotu outsourcingu w środkowym i tylnym biurze, a więc jest naturalnym krokiem dla każdego, kto próbuje służyć na brzeg, aby mieć te oferty serwisowe “.

Tora oferuje outsourcing w formie rozszerzenia wewnętrznego biura transakcji i jako zewnętrzne biurko Wszystko razem i są to oba obszary, które LSEG i Tora planują realizować po zakończeniu transakcji. Jednakże Berry powtarza, że ​​w celu uzyskania wartości dodanej od nowo nabytego zalanego biznesu handlowego Giełda nie oferuje użytkownikom outsourcing możliwości handlowe, chyba że stosują swoje systemy bazowe.

“Jeśli chodzi o obrót outsourcing, chcemy wykorzystać systemy, które mamy”, mówi.

Nowy Multi-Asset

Nabycie oferuje LSEG i Synergie Tora w klasach aktywów, również dodając Crypto do LSG ROZWÓJ ROZSZERWANIA PRZEZ CASPIAN TORA SYSTYPIAN. Jako istniejący system zarządzania instytucjonalnymi Crypto (EMS) oferuje wymianę przydatną trampolinę, gdy zainteresowanie instytucjonalne w aktywach cyfrowych rozpoczyna się na poważnie.

Tora, która dopiero zaczęła się wprowadzać do Stałe miejsce na dochody skorzysta z Bezpośrednie połączenie z TradeWeb, jednym z największych marketplaces elektronicznych elektronicznych elektronicznych, które pobudzą jego możliwości, ponieważ nawiguje nową klasę aktywów.

“Refinitiv zbudował niesamowitą globalną infrastrukturę, w której możemy wsunąć i naprawdę przyspieszyć nasz wzrost na całym świecie Dochód “dodaje Dykes.

” Wiele z tej łączności zostało już zbudowane, ale naprawdę zwiększają ofertę i współpracę z tymi różnymi lokalami, aby uzyskać bardziej zautomatyzowane systematyczne podejście handlowe do stałego dochodu na bok. Potencjalnie, że może być kolejną okazją do rozszerzenia naszej ofiary handlowej outsourcingu, będąc właściwym doświadczeniem specyficzną aktywami, w której może fundusz zabezpieczający musi handlować klasą aktywów, ale nie ma ich istniejącego biurko.”

Dane refinitiv

Umowa dotyczy trwającej integracji refinitiv w LSEG po nabyciu giganta danych wymiany danych i analityków, na ogromne 27 mld USD, zostało ostatecznie zatwierdzone w styczniu ubiegłego roku.

dzięki transakcji zyskał bogactwo przedsiębiorstw danych, umieszczając jako lidera rynku w prawie każdej danych wskaźnikach produktów, wskaźnikach, danych dotyczących cen i danych referencyjnych, rozwiązań Desktop i skonsolidowanych kanałów danych. Refinitiv dał również LSEG trasę do wymiany walut po raz pierwszy.

Dla Dykes, dostęp do danych uzyskał nabycie nabycie przeznaczone na wybór LSEG z wielu zalotorów nie był brainer, dodając, że synergie wokół danych będą pierwszymi, które powstają w wyniku zakończenia umowy.

“Chcemy wykorzystać wiele aktywów, które LSEG ma szczególnie na stronie refinitiv w danych analitycznych danych Możemy wcisnąć do systemu, aby poprawić podejmowanie decyzji o wykonaniu handlu. Istnieje tona danych rynku w czasie rzeczywistym, dane rynkowe statyczne, działania korporacyjne itp., Które może ładować nasz produkt i pomaga naszym klientom dokonać bardziej świadomy lepszego podejmowania decyzji w handlu “, mówi.

“Spojrzaliśmy na szereg innych potencjalnych nabywców, a rzeczą, która była naprawdę ekscytująca w LSEG, była to, że wszystkie aspekty naszej działalności naprawdę przywiązały się do ich strategicznej wizji, a ich strategiczna wizja była zgodna z naszymi. Cała wszystko w jednym Dysk z popychacza naprawdę rezonuje zarówno z LSEM, a także z Tora. ”

Inne synergie danych, Dykes wyjaśnia, obejmują potencjalnie dodawanie możliwości zarządzania handlowymi i portfelowymi do obszaru roboczego LSEG – dawniej Refinitiv’s Eikon Platforma – który Giełda pracuje nad rozwijaniem się w ramach integracji.

w świetle rosnącej debaty wokół koszt Dane rynkowe, jego nabycie przez LSEG bez wątpienia zwiększy propozycję wartości Tora. Rozwiązania zarządzania zamówieniami i wykonawczymi wymagają danych osób trzecich z innych źródeł do pracy, jednak stosując arsenal danych dostępnych w LSEG po transakcji refinitiv. To niewątpliwie sprawia, że ​​Tora znacznie bardziej atrakcyjna propozycja wartości i nie była niezauważona przez jedną ze stron, gdy powstrzyma szczegóły transakcji.

“Oferowanie dostępu do danych LSEG za pośrednictwem OEMS Tora jest atrakcyjne dla klientów, którzy chcą skonsolidować liczbę dostawców, których używają, i zapewniają pełny zasięg aktywów,” mówi Berry.

Post LSE Cels Eksystem inwestycyjny końcowy Poprzez nabycie Tora pojawił się najpierw na handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*