Lyxor Asset Management instaluje ems oparty na chmurze firmy FlexTrade

forex-generator

Lyxor Asset Management instaluje ems oparty na chmurze firmy FlexTradeSociete Spółka zależna Generale Lyxor Asset Management zintegrowała oparty na chmurze system zarządzania realizacją (EMS) od dostawcy systemów transakcyjnych FlexTrade.

Nazwany FlexNOW EMS, system łączy w sobie chmurę, komputer, telefon komórkowy i technologię API, aby usprawnić operacje. System pomoże francuskiemu zarządzającemu aktywami lepiej poruszać się po wyzwaniach związanych z niedawnymi zmianami warunków pracy podczas pandemii, powiedział FlexTrade. 

“Integracja nowego EMS w naszym złożonym przepływie pracy nigdy nie jest łatwa, ale dzięki FlexNOW zastąpiliśmy nasze stare rozwiązania i znacznie poprawiliśmy wydajność i bezpieczeństwo operacyjne naszych przepływów pracy, zwłaszcza podczas pracy z większymi koszami”, powiedział Samy Debbah, szef działu transakcji w Lyxor Intermediation.

“Zdolność zespołu do szybkiego reagowania na opinie była imponująca, stale ulepszając platformę, aby sprostać naszym potrzebom. Firma FlexNOW płynnie pracowała zarówno w biurze, jak i podczas pracy zdalnej, co jest absolutną koniecznością w tych czasach.”

FlexTrade dodał swój system daje użytkownikom możliwość handlu kilka tysięcy akcji i kontraktów terminowych przez brokerów i algos w kilka sekund.

“Zdolność adaptacji, która stanowi podstawę podejścia FlexTrade do wdrażania, pozwoliła nam dostarczyć system handlowy dostosowany do wizji Lyxora, który będzie nadal pomagał zoptymalizować efektywność procesu handlowego w przyszłości”, powiedziała Manuela Bauer, dyrektor sprzedaży EMEA w FlexTrade.

Integracja lyxor Asset Management jest częścią serii nowych ofert biznesowych dla FlexTrade niedawno. W zeszłym miesiącu chiński dom maklerski Tianfeng Securities International wdrożył system zarządzania zamówieniami firmy FlexTrade, znany jako FlexOMS.

Post Lyxor Asset Management instaluje ems oparty w chmurze firmy FlexTrade pojawił się jako pierwszy na TRADE.