Magazyn handlowy, wiosna 2022

Główna » Kup stronę » Magazyn handlowy, wiosna 2022
Wysłany przez:
forex-generator

Spring 2022 Wydanie magazynu handlowego Isnow dostępny do przeczytania online. Poznaj treść ostatniego wydania:

KUP-SID COVE Wywiad – podążając za jego notorycznym Rebrandem, Annabel Smith siedzi z Global Head of Investment Execution w Abrdnie, Louise Drummond, aby omówić plany Giantowi Zarządzania Assetem na przyszłą automatyzację eksploracji , regulacja i zmieniająca się struktura rynku.

Duży wywiad: Head Trader for EMEA Equities w Invesco, Samuel Henderson, rozmawia z Laurie MCaughtry o rozwoju systematycznego handlu, znaczeniem zaangażowania portfela Menedżera Portfolio i dlaczego duże dane będą różnicą przyszłości.

Badanie handlowe Handel 2022 Algorytmiczne: wyniki z branży handlowej Handlowej 2022 algorytmicznych uważają, że łatwość obsługi, obsługa klienta i usługi, dostępny dostęp do ciemnego basenu i zwiększenie wydajności handlowców pozostają najbardziej dotkliwe Cechy algorytmów dla użytkowników kupujących.

danych jest zbyt drogie i oto dlaczego: pośród obróconych przeglądy regulacyjnych na obecnych modelach cenowych, oraz z skonsolidowaną taśmą na kartach w Wielkiej Brytanii i Europie, Annabel Smith bada, jak i dlaczego koszt danych rynku rośnie i co Oznacza to zarówno dla dostawców, jak i uczestników na stronie kupno i sprzedaży.

ESMA firmy UK firmy wielostronne Definicja systemu pod MIFID II w polu odtwarzania poziomu: Regulator do konsultacji z dostawcą technologii, żądanie systemu cytowania i wstępnie ułożonych systemów transakcyjnych używać przypadków, które kwestionują obwód obiektu handlowego.

HM Skarbu Państwa dokonuje pierwszego zestawu zamiatania zmian na rynkach hurtowych Post-Brexit: Po pierwszej odpowiedzi HM Skarbu Państwa do konsultacji przeglądy rynków hurtowych, Annabel Smith rozpakuje zmiany regulacyjne rządu, w tym plany skonsolidowanej taśmy i zmiany w systematyczny reżim internalizacji.

UMR Faza 6: Czas na przygotowanie jest wczoraj: Rysunek porównania z niektórymi z najbardziej rygorystycznych i naciskających przepisów w najnowszej pamięci, faza 6 z nieuzasadnionej reguł marginesu jest ustawiona na trafienie 1,100 firm kupujących we wrześniu. Podczas gdy Q3 może wydawać się daleko, jakkolwiek z preparatami regulacyjnymi, firmy są nalegane do działania wokół kontroli, dokumentacji, testowania i przepływów danych. Wesley Bray patrzy na najnowszą rundę niniejszego rozporządzenia i sposobu przygotowywania firm.

Kontrolowany upadek: Decydująca reakcja rynku na inwazję Rosji byłoby niemożliwe, aby opublikować kompleksową wiosenną edycję, nie wspominając o sejsmicznym wpływu, że rosyjska inwazja na Ukrainę miała na rynkach. Handel doskonale zdaje sobie sprawę, że sytuacja jest szybka i nieprzewidywalna, i że co się stało w pierwszym kwartale, może być nieaktualne przez drugą. Niemniej jednak, Czujemy, że ważne jest, aby nagrać początkowe reakcje i odpowiedzi na kryzys. Laurie MCaughtry oferuje podsumowanie najnowszych osiągnięć w momencie wydrukowania.

Post The Trade Magazine, Spring 2022 pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*