Marex Spectron rozszerza rozliczanie instrumentów pochodnych o CM i OCC

forex-generator

Commodities broker Marex Spectron stał się członkiem Cboe Futures Exchange i członkiem rozliczeniowym Options Clearing Corporation (OCC) w ramach planów rozszerzenia działalności rozliczeniowej instrumentów pochodnych.

Marex Spectron dodał zmienność Cboe i obligacji korporacyjnych indeks futures do swojej listy produktów z transakcji rozliczonych przez OCC.

Firma powiedziała, że dodanie oznacza, że jej działalność w Ameryce Północnej zapewnia teraz usługi rozliczeniowe i realizacji dla wszystkich głównych amerykańskich giełd kontraktów terminowych i izb rozliczeniowych.

“Są to ważne produkty o dużej objętości, które można dodać do naszego asortymentu. Jest to również część naszej szerszej strategii rozwoju w Ameryce Północnej, która polega na poszerzeniu oferty dla naszych klientów i wzmocnieniu fizycznej obecności firmy w regionie”, powiedział Ram Vittal, dyrektor generalny Marex North America.

Ruch wspiera strategię Marex Spectron, aby rozszerzyć swoją ofertę w produktach związanych z kapitałem własnym w Ameryce Północnej po niedawnym nabyciu chicagowskiego brokera instrumentów pochodnych notowanych na giełdzie, X-Change Financial Access (XFA), w listopadzie.

“Cieszymy się na dostęp, który Marex North America zapewni uczestnikom rynku na całym świecie handel i zabezpieczenie za pomocą produktów CFE, w tym kontraktów terminowych VIX i kontraktów terminowych na indeksy obligacji korporacyjnych”, dodał Michael Mollet, wiceprezes i szef kontraktów terminowych w Cboe Global Markets.

Vittal został mianowany dyrektorem generalnym firmy w Ameryce Północnej w Marex Spectron w lipcu w ramach strategii ekspansji w regionie. Vittal dołączył do JP Morgan, gdzie spędził siedem lat, ostatnio jako szef działu zarządzania klientami usług skarbowych.

Post Marex Spectron rozszerza rozliczanie instrumentów pochodnych z Cboe i OCC pojawił się pierwszy na HANDLU.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*