Mechaniczne handel przeciwko swobodnie tradingu

forex-generator

mechaniczne automaty przeciwko swobodnie tradingu, który jest najlepszym systemem? Te dwa różne sposoby handlu na giełdzie. Każdy z nich ma mocne i słabe strony. Najpierw przyjrzyjmy się różnicę.

mechaniczne handel handel z zestawem sygnałów kupna i sprzedaży. Gdy akcja sprawia, że to, i to, i to trzeba kupić. Kiedy to robi, i co ,i co należy sprzedać. System ten musi być ponownie zweryfikowane. Chcesz, aby upewnić się, że system naprawdę działa, zanim handlować z nim. w

wielu przedsiębiorców zaczną wyłączać za pomocą tego systemu, a następnie przejść do dyspozycyjnych systemu po tym, jak zdobywają doświadczenie na rynku. System ten obejmuje analiza fundamentalna, a także interpretację danych. Oni nie ustalają zasady dokładnie, ale teraz połączyć zasady z ich wyobrażeniami na temat samej firmy.

w handlu z dyspozycyjnych system ma wiele zalet w porównaniu z manualną. Ponieważ obejmuje ona podstawy w handlu to uznaniowy przedsiębiorca może już mieć świadomość, że firma raczej nie za jakies techniczne powie. To daje przedsiębiorcy więcej wizji podczas handlu.

kolejną zaletą jest jej zdolność do przystosowania się do każdych warunków na rynku stosunkowo szybko. Nie jest to prawdą dla innych metod. Podczas gdy mechaniczny system może działać bardzo dobrze na rynku trendu, może pracować strasznego lub nawet straty przy bocznym trendzie na rynku. Może to spowodować opóźnienia. W tym czasie możesz odczuwać szereg kolejnych strat.

oznacza to, że uznaniowych systemu lepiej, niż mechaniczne? Nie, mechaniczne systemy mają wiele zalet. Mogą one być tak opłacalne, jak uznaniowych systemu może.

mechaniczne systemy opierają się na takich surowe zasady i back-testing. Każdy przedsiębiorca, korzystając z tego typu system musi zrozumieć swoją wielkość i swoje wady. To więcej, niż można powiedzieć, według własnego uznania. i

gdy handlujesz uznaniowych nie wiesz, że twój system będzie działać dla niektórych. Nie ma sposobu, aby sprawdzić, czy rodzaj handlu. To może być, że twój sposób handlu nie działa i nie wiesz, dopóki nie stracisz $1000 dolarów.

Jeszcze jeden ważny powód, dlaczego korzystanie z systemów mechanicznych może być dobrego w tym, że on bierze emocje z handlu. Można po prostu kupić, gdy twoje zasady powiem ci, i sprzedają, gdy twój РУЭС powiem. Uznaniowy przedsiębiorca nie może tego zrobić.

bo u nich nie ma kodeksu praktyki, że muszą interpretować firmy, aby pomóc im zdecydować, co robić. To często może prowadzić do emocjonalnego handlu, która może doprowadzić do strat.

nie ma sposobu, aby powiedzieć, że system 1 jest lepszy niż inny. Każdy z nich ma wady i zalety. Jednak, ja to mówię. Kiedy zaczynasz z nią znacznie lepiej zacząć z układem mechanicznym. Nie mamy dużo doświadczenia na rynku i dlatego nie być w stanie interpretować podstawowych wskaźników przedsiębiorstwa.

Wysłany przez: Anton Sergeev

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*