Międzynarodowy Dzień Kobiet: Widok z góry

Główna » Kup stronę » Międzynarodowy Dzień Kobiet: Widok z góry
Wysłany przez:
forex-generator

różnorodności płci jest kluczowym tematem, a kwestia, jak przyciągnąć – i zachować – więcej kobiet do obrotu, zwłaszcza w pozycji wyższych, jest jednym z najważniejszych. Ale o równym znaczeniu uważa handel, jest uznawaniem i obchody odległości już podróżowały, a osiągnięcia już wygrały.

W tym roku dla Międzynarodowego Dnia Kobiet, zamiast zwykłej eksploracji nierówności, zdecydowaliśmy się świętować talent i wiedzę o niektórych starszych kobiecych postaciach naszej branży.

Przynosimy Ci spostrzeżenia wideo od czterech przedsiębiorców na szczycie swojej gry: wyszczególnienie ich podejścia do prowadzenia biurka handlowego, ich kluczowych trendów rynkowych na rok, ich najwyższe wskazówki dla handlowców oraz ich strategiczne perspektywy na resztę roku . Ponieważ podczas generowania Alpha nie jest tylko płcią, kobiety pokazują świat, jak się robi.

Supurna Vedbrat, Global Handling Handel, Blackrock

Vedbrat omawia swoją strategię zarządzania biurkiem handlowym: w tym rosnące znaczenie danych, ewolucji rynków i jak najlepiej obsłużyć, co świat rzuca na ciebie z perspektywy ryzyka.

“Zarządzanie biurkiem handlowym to nie tylko wykonanie. Zarządzanie biurkiem handlowym obejmuje strukturę i strategię, która może dynamicznie dostosować się do warunków rynkowych, które zawsze zmieniają się wokół nas.”

Z naciskiem na rozwijających się tematów Crypto i węgla, podkreśla również, że trwałość nie jest już nie tylko ładna opcja.

“Rozwój ESG i metryki, które są wykorzystywane do mierzenia zrównoważonego rozwoju i zrozumienia przejścia do sieci Zero Carbon – Są to istotne tematy, które każdy handel na moim biurku musi spędzić czas rozumienia. ”

Ines de Tremiolles, Globalny szef handlu, BNP Paribas Asset Management

“Dane stają się coraz ważniejsze, ponieważ mamy teraz, więc musimy tylko być w stanie przetworzyć go poprawnie, aby dokonać najbardziej świadomych decyzji” – wzywa de Tremiolles . “Oczywiście wymaga konkretnych umiejętności, ale można również zobaczyć, że jest to cel regulatorów. Skonsolidowana taśma, że ​​europejscy organigom regulatory i uczestnicy rynku próbują wprowadzić, jedynie podkreślenie potrzeby naprawdę opanowania i zrozumienia oraz produkcji kompleksowych danych, których możemy wykorzystać do handlu. ”

Idzie do przodu, ujawnia, że ​​automatyzacja transakcji jest miejscem docelowym ostrości dla firmy.

“Możliwość cyfrowego i automatyzacji niektórych obszarów handlowych jest dla nas kluczowa. Podjęliśmy to w 2021 r. I przyspieszyamy to i wdrażamy go w innych dziedzinach za 2022.”

. Valérie Noël, szef handlu, SYZ GROUP

Noël daje nam wgląd w szersze trendy makro i jak to wpływają na strategię akcji. “Czekamy na oczekiwanie na normalizację – biorąc pod uwagę siłę ostatnich danych ekonomicznych w USA, pilnie, że Fed do działania zbyt agresywny. ”

Zauważa również, że mogą jednak tworzyć możliwości, i podkreśla kilka kluczowych trendów.

“albo grasz jak przestępstwo, albo grasz na obronę. Obrażanie będzie takimi rzeczami jak wzrost technologii, szczególnie wyższymi nazwami jakości z silnymi modeli biznesowych i dodatnich przepływów pieniężnych. Po stronie obronnej, ponieważ gospodarka rośnie umiarkowanie w najbliższym okresie, inwestorzy mogą zwrócić się do więcej zapasów obronnych, w sektorze, takich jak zszywki konsumentów i opieki zdrowotnej.

.

“Istnieje wiele rzeczy, i myślę, że w tym roku będzie wielki rok”.

Lucienne Lao, Trader, Boussard & Gavaudan

Lao jest odświeżająco szczery o turbulencji 2022 i podkreśla znaczenie przygotowania w celu zarządzania ryzykiem.

“Krok do 2022 r. Nikt nie mógł sobie wyobrazić, że zamiast wychodzić z ciosu i powrotu do normalnego życia, skaczemy prosto w inne wydarzenie ryzyka, z najgorszym konfliktem w Europie od II wojny światowej. Więc było dość trudne, a ja nie mam pojęcia, jak skończy się 2022! ”

Eksploruje także interpretację między klasami aktywów, z informacjami o wpływach zewnętrznych kluczowych do zrozumienia ich wpływu na portfele kapitałowe.

“po civid byliśmy gotowi na wszystko. Wszyscy byliśmy przygotowani na najgorsze. Więc o Pobyt alarmowy i przebywający na szczycie rzeczy. I nie tylko nie tylko akcje – Nawet jeśli jesteś tylko w handlu Dzieńowi własności na dzień, nadal ważne jest zrozumienie, co dzieje się w innych klasach aktywów, jak się poruszają, i jak może to mieć wpływ na własny portfolio na rynku akcji “.

Bardzo wyjątkowa noc …

Handel jest również zachwycony, że współorganizuje bardzo specjalną ceremonię Bell i Recepcja Szampana na Londynie Giełdzie Papierów Wartościowych 9 marca. W partnerstwie z LSEG, tylko “ścieżka tylko do sukcesu” zbadanie wyjątkowych osiągnięć i inspirujące ścieżki kariery niektórych najbardziej wpływowych modeli ról kobiet w mieście, patrząc na to, jak możemy najlepiej przekazać, że baton do następnej generacji rosnących gwiazdy. Głośniki z kluczem Murray Roos, Dyrektor Grupy Rynków Kapitałowych w LSEG, dołączonych przez panelistów, w tym Julia Hoggett, CEO Londynu Exchange Exchange Exchange, Niki Beattie, CEO partnerów struktury rynku, Cathy Gibson, Global Handling w dziewięćdziesiąt jeden i Vivienne Omaset, dyrektor zarządzający Global Markets Badania w Citi oraz zaproszonej publiczności 100 starszych handlowców kobiet i ich Wybrane rosnące gwiazdy następnej generacji. Obserwuj tę przestrzeń dla spostrzeżeń i wywiadów z tego wyjątkowego wydarzenia …

Post Międzynarodowy Dzień Kobiet: Widok z góry pojawił się najpierw na handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*