Migracja Børs Oslo na giełda platforma Optiq zamierza zakończyć do końca roku

Główna » Systemy obrotu » Migracja Børs Oslo na giełda platforma Optiq zamierza zakończyć do końca roku
Wysłany przez:
forex-generator

Oslo Børsбыл migracji na Евронекст Optiq platforma, która pozwala zakończyć do końca rokugiełda posunęła się do przodu z planami przeniesienia Børsбыл Oslo w własnej handlu technologię Optiq platformy, i oczekuje, że projekt zostanie zakończony do końca tego roku.

aktualne informacje o postępie, giełdy Euronext poinformował, że rynki pieniężne w Børsбыл Oslo będzie żyć na Optiq stanu na dzień 9 października z pochodnych instrumentów finansowych o stałym dochodzie, aby podążać później w tym samym miesiącu, w oczekiwaniu zgody organów regulacyjnych.

wymiana dodał, że próby sukienka dla rynków pieniężnych odbywać się będzie na 10 i 31 października, a próby sukienka dla instrumentów o stałym dochodzie i pochodne zaplanowano na 14 i 21 listopada. Uczestnicy rynku muszą uczestniczyć w co najmniej jedną próbę dla każdej migracji rynku.

na giełdzie niedawno zakończył migrację jego pochodne i rynkach pieniężnych w Optiq platforma, której walutowy grupy oświadczył, usług, technologii, szybka handlu szybkość, niezawodność i elastyczność architektury.

“udane powielanie Optiq naszym klientom pochodne, to kolejny świetny przykład elastycznego podejścia Евронекст do technologii. Obsługi naszych środków pieniężnych i rynkach pochodnych instrumentów finansowych na jednej platformie, podnosimy standardy w branży” – powiedział dyrektor generalny giełdy Euronext i przewodniczący, Stefan Boujnah, w tym czasie.

giełda poinformowała o planach na kupić Oslo Børsбыл €625 mln i w końcu ubiegłego roku, po aukcji norweskiej giełdzie akcji, która została potajemnie zorganizowana jego największymi akcjonariuszami.

w USA giełdowego grupy indeks NASDAQ następnie uruchomiła własną ofertę dla norweskiego wymiana, co prowadzi do wojny między dwoma grupami na początku tego roku. Indeks Nasdaq w końcu zdecydował wycofać swoje zgłoszenie na Børsбыл Oslo na stronie.

w opublikowanym w pon, 16 marca 2020 11:36:54 +0000