Mizuho Rynki Kapitałowe do zapłaty 1,5 miliona dolarów kara na awarie wymogów Dealer Swap

Główna » Rozporządzenie » Mizuho Rynki Kapitałowe do zapłaty 1,5 miliona dolarów kara na awarie wymogów Dealer Swap
Wysłany przez:
forex-generator

Komisja handlowa Commodity Futures (CFTC) złożyła i rozstrzygnięte opłaty przeciwko rynkom kapitałowym Mizuho za nieprzestrzeganie niektórych wymagań dotyczących dealerów swapowych.

Zgodnie z regulatorem, nieudane wymagania obejmują pogodzenie portfeli swap z jego kontrahentami, zapewniając ujawnienia kontrahentów dotyczących codziennego znaku środków zmiennych swapów, raportowania transakcji swapowych do repozytorium danych swapowych (SDR) i powiązanych awarii nadzoru.

Zamówienie wykazało, że przestrzeganie przepisów Mizuho Capital Capital i nadzór nastąpiły od około 2013 r. Do co najmniej kwietnia tego roku.

Porządek nakłada karę cywilną w wysokości 1500 000 USD na kapitale Mizuho i nakazuje go zaprzestać i zaprzestać przed dalszymi naruszeniem ustawy o ustawie o towaru i rozporządzeń CFTC, jako naliczane.

Ponadto, Mizuho Capital został upoważniony do kontynuowania swoich wysiłków naprawczych, podczas gdy Utrzymanie CFTC na bieżąco na wysiłkach i przestrzeganiu.

Ze względu na Mizuho Capital Selfo-zgłoszenie jego naruszenie do CFTC, jego współpracę z dochodzeniem przez podział egzekwowania i jego naprawy, CFTC powiedział, że jego cywilna kara monetarna odzwierciedla znaczne zmniejszenie tej konkretnej sprawy.

“Zgodnie z dzisiejszym działaniem, CFTC będzie energicznie pracować w celu zapewnienia uczciwości i uczciwości naszych rynków, trzymając rejestrujący dealerów swap, którzy nie spełniają zgodności, zobowiązań regulacyjnych i nadzorczych odpowiedzialnych za ich niepowodzenia” – powiedział Vincent McGonagle, działający Dyrektor wykonania. Mizuho Capital odmówił komentarza.

Mizuho Capital’s Capital jest zgodne z innymi ostatnimi przepisami dotyczącymi raportowania w tym roku prawny Informacje o identyfikatorze elementu do repozytorium danych swap.

Dodatkowo, w czerwcu Kredyt Suisse został nakazany zapłacić 1,5 mln USD po zarejestrowanych dealerów Swap w firmie niedokłada zgłoszone transakcje swap przez regulator amerykańskich instrumentów pochodnych.

Post Mizuho Capital Markets do zapłaty 1,5 mln USD Kar Peralty w przypadku awarii wymogów dealera SWAP pojawiły się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*