Morgan Stanley sprzedaży akcji handlowej wykonawczego dołączyć do Goldman Sachs

forex-generator

Morgan Stanley sprzedażą bezpośrednią znakiem wykonawczego dołączyć do Goldman Sachs we Frankfurcie starszy sprzedażą bezpośrednią znakiem głowica do Niemiec i Szwajcarii w Morgan Stanley jest instalowany odejść dla starszych handlową rolę na przeciwnika banku inwestycyjnego Goldman Sachs.

Sarah Wernera dołączy do “Goldman Sachs” we wrześniu jako dyrektora zarządzającego, aby poprowadzić wykonanie pień biznes dla Niemiec i Austrii, przedstawiciel Goldman Sachs potwierdził.

ona będzie podlegać Michael Schmitz, ze-kierownik działu papierów wartościowych banku w Niemczech i Austrii, i Daniel Маллинсона, szef służby wykonania regionie EMEA.

Wernera ostatnio był dyrektorem ds. handlu akcjami sprzedaży w Niemczech i Szwajcarii w Morgan Stanley, specjalizujący się w gotówkę, elektroniczny i handel program. Do Morgan Stanley, pracowała jako prawnik w JP Morgan, też za gotówkę, elektroniczne i programów handlowych.

w zeszłym roku “Goldman Sachs” potwierdził plany dotyczące zwiększenia różnorodności regionów, z szeregiem działań, które zostały wprowadzone w Niemczech, specjalnie dla promowania swoich najlepszych kobiet, talent na wyższe pozycje. W programie stażu został również wprowadzony Goldman Sachs w Niemczech, próbując przyciągnąć więcej kobiet personelu. & nbsp;

bank inwestycyjny USA ostatnio koncentrując się na swój nowy namiot platformy dla inwestorów instytucjonalnych, opisane jako ‘sklep internetowy’ działu papierów wartościowych Goldmann. Namiot pozwala konsumentom zabezpieczenia portfela ryzyka i wykonywanie strategii handlowych różnych klas aktywów, wraz z analitycy rynku, analizy ryzyka i markowych zestawów danych.

“Goldman Sachs” podjął współpracę z agencją Bloomberg, aby zintegrować swoje linki oraz dane cenowe z platformy. W ramach tego partnerstwa “Goldman Sachs” stał się pierwszym międzynarodowym bankiem inwestycyjnym, aby zaoferować dane Bloomberg na podstawie aplikacji. Użytkownicy namiot, który również klienci Bloomberg mógł uzyskać licencję i pobierać dane bezpośrednio z platformy.

i opublikowany w Btp, 03 marca 2020 13:04:40 +0000