Morgan Stanley kierownik działu dołączyć do wirtualnego Finansowe

forex-generator

Morgan Stanley wykonanie sprzedaży kierownik dołączyć do wirtualnego Finansowe w starszych rolę w regionie Azji i Pacyfiku dyrektor i kierownik realizacji sprzedaży usług amerykański bank inwestycyjny Morgan Stanley jest instalowany odejść, aby wziąć na siebie rolę lidera w Wirtualnego Finansowe w Azji.

Jessica Morrison został mianowany z-kierownikiem Wirtualnego-ИТГ dla regionu Azji / Pacyfiku i szef służby wykonania dla regionu. Ona dołączy do wirtualnego Finansowe w czerwcu tego roku, po prawie trzech lat z Morgan Stanley.

do Morgan Stanley Morrison przeprowadziła ponad ośmiu lat w “Deutsche Bank” jako szef regionu Azji i Pacyfiku, struktura rynku, komisja usług finansowych i zarządzania.

“Jessica przynosi unikalny zestaw umiejętności zespołu i są wysoko cenione przez klientów na całym świecie i jest uważany za eksperta w mikrostrukturze rynku e-commerce” – powiedział Steve Cavoli, kierownik Wirtualnego wykonanie usług. “Nie mam wątpliwości, że będzie ona sprzyjać bezpośrednie znaczenie dla drużyny, ponieważ w dalszym ciągu rozszerzać nasze usługi do realizacji, obieg dokumentów, analizy i propozycje na całym świecie i spełniać potrzeby naszych klientów.”

Wirtualnego finansowa była integracja i aktualizacja jego usługi wykonania z jego $1 mld nabycia agencja broker ИТГi w marcu. Przemawiając na handel w styczniu, Wirtualnego finansowe powiedziała & nbsp;zakończona poważnych zmian na stronie dla ИТГ bloku wskazania sieć i postulować powiadomienia, w Europie. Firma przyspieszyła systemu postulować alarmy i przeszli na dwustronne mapowania.

w innym miejscu, Wirtualnego przygotowuje uruchomienie swojego członka-należących do zwykłych akcji na amerykańskiej giełdzie MEMX. Opiera się na Wirtualnego obok różnych dużych instytucji, zbliżającej się wymianie będzie uruchomiona w lipcu tego roku, jako bardziej przejrzysty i tani parkiecie&.nbsp;w zeszłym miesiącu, Goldman Sachs, gp Morgan i Jane street i potwierdziły, że są one wspierają przedsiębiorstwo jako inwestorów.

Morrisona z Morgan Stanley-to ostatni starszy przesyłki dla amerykańskiego banku inwestycyjnego.&& nbsp;wcześniej w tym tygodniu i Goldman Sachs potwierdził, że zatrudnił kapitału własnego banku w sprzedaży handlowe głowica do Niemiec i Szwajcarii w charakterze dyrektora zarządzającego.

w opublikowanym w czwartek, 05 marca 2020 10:48:31 +0000

Wysłany przez: Anton Sergeev

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*